Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Krypta Dana | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia misji Krypta Dana. Po przebudzeniu naszego bohatera przez mroczne siły należy zebrać podstawowy ekwipunek i poznać podstawowe mechaniki gry.

Rzeczy do znalezienia:

  1. Mały miecz
  2. Noże do rzucania
  3. Miedziana tarcza
  4. 2 Butelki zdrowia
  5. 7 ksiąg

Opis przejścia poziomu

Wysłuchajcie co mają do powiedzenia gargulce, następnie pochodźcie po krypcie i zbierzcie wszystkie przedmioty. Nie zapomnijcie udać się z powrotem do waszego łoża, gdzie leży sporo złota do zebrania (w oryginale tego nie było). Po zebraniu wszystkiego i poznania podstawowych mechanik gry z pomocą ksiąg, użyjcie runy gwiazdy przy bramie i udajcie się do wyjścia.

SEKRET: Na tym poziomie znajduje się sekret, ale musicie najpierw zdobyć Maczugę lub Młot (Maczugę najwcześniej znajdziecie na poziomie Wzgórze Cmentarne) - Krypta Dana | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

SEKRET: Na tym poziomie znajduje się sekret, ale musicie najpierw zdobyć Maczugę lub Młot (Maczugę najwcześniej znajdziecie na poziomie Wzgórze Cmentarne). Podejdźcie do ściany widocznej na obrazie i uderzcie kilka razy Maczugą, a rozpadnie się ona ujawniając tajne pomieszczenie z dwoma kuframi złota i Butelką Zdrowia. Ponadto otrzymacie trofeum o nazwie "Ściany są dla słabych".

1 - Krypta Dana | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry
2 - Krypta Dana | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry