Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Azyl Gallows | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Azyl Gallows. Sir Dan dochodzi do jednej z najbardziej mrocznych lokacji w grze, Azylu pełnego wisielców i trupów dużo bardziej przerażających od nadgnitych zombie.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna tarcza
  2. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  3. 4 księgi

Opis przejścia poziomu

Idźcie wzdłuż kanionu i zabijajcie palowników, mumie i wisielce. Dojdźcie do płonącej bramy, wyekwipujcie nową Smoczą Zbroję (tylko dzięki niej możecie przejść przez wrota) i przygotujcie się do walki lub uciekania przed wężem.

Gdy skrzynia z czaszką sama się uruchomi, wiejcie stamtąd za smoczą bramę. Biegajcie w kółko, dopóki smok nie zniknie, może to potrwać około dwie minuty. Gdy zorientujecie się, że już was nie goni, wróćcie za ognistą bramę i uruchomcie wszystkie 4 płyty naciskowe.

Gdy skrzynia z czaszką się otworzy, okładajcie węża Magicznym Mieczem, zapewne stracicie dużo zdrowia, ale odblokujecie trofeum "Ofidiofobia". Gdy go zabijecie, uruchomcie 4 płyty naciskowe.

Idźcie do kanionu i wyzbierajcie wszystko co możliwe, w tym Runę Gwiazdy. Użyjcie runy i zabijcie wszystkich wisielców, wróćcie po Kielich i opuśćcie poziom.

1 - Azyl Gallows | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry
2 - Azyl Gallows | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry