Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Nawiedzone ruiny | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Nawiedzone ruiny. Zamek króla Peregrina został opanowany przez demony uwolnione przez Sir Daniela, musi on teraz uratować ludzi torturowanych przez demony oraz wypełnić ostatnią wolę króla.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna tarcza
  2. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  3. 5 ksiąg

Opis przejścia poziomu

Na początku poziomu możecie zauważyć, że kury jedzą stogi ziarna. Zagońcie je w taki sposób, żeby zjadły wszystkie kupki, macie też księgę obok. Pod jedną z kupek znajduje się płyta naciskowa, która uruchomi bramę do zamku.

Po wejściu do zamku Peregrina, po lewej macie Gargulca - Nawiedzone ruiny | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Po wejściu do zamku Peregrina, po lewej macie Gargulca. Po zrujnowanym murze dostańcie się na górę, i przeczytajcie księgę i idźcie w lewo po Runę Chaosu. Przygotujcie najlepsze bronie, gdyż musicie uratować rolników przed demonami, Magiczny łuk i Magiczny miecz z pewnością dadzą radę w tej sekwencji. Gdy zabijecie demony NIE STAWAJCIE NA PŁYTĘ NACISKOWĄ! Zabije ona wieśniaków. Weźcie Młot i kilkoma uderzeniami w ogniska - zgaście je. Dopiero wtedy wejdźcie na płytę i idźcie za rolnikami. Nagrodzą was oni sporą ilością złota.

Wróćcie z powrotem na dziedziniec i w prawo - Nawiedzone ruiny | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Wróćcie z powrotem na dziedziniec i w prawo. Załatwcie demony i przejdźcie przez korytarz uważając na strzelające armaty, aczkolwiek wystarczy na nie wskoczyć i przejść bez żadnego szwanku. Wejdźcie na mury i pogadajcie z Gargulcem, następnie w prawo i otwórzcie bramę Runą. Przeczytajcie księgę i wejdźcie do sali tronowej, wewnątrz macie kolejną księgę. Wpadnijcie teraz w zapadnię która otworzy się pod waszym ciężarem. Wystrzelajcie skrzydlate bestie i idźcie w lewe przejście, weźcie Koronę Króla Peregrina i przeczytajcie kolejną księgę. Idźcie teraz w prawe przejście i wróćcie do sali tronowej, użyjcie na tronie świeżo zdobytej korony.

Po rozmowie z Peregrinem przeteleportuje was w inny obszar zamku - Nawiedzone ruiny | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Po rozmowie z Peregrinem przeteleportuje was w inny obszar zamku. Przygotujcie się, gdyż będzie sekwencja na czas, a gdy ten się skończy - przegrywacie definitywnie i będziecie musieli zacząć cały poziom od nowa. Weźcie Runę Ziemi i uruchomcie dźwignię, kamienne posągi między wami ożyją i rozpocznie się odliczanie. Macie dokładnie 3 minuty na ucieczkę z zamku. Żeby zepchnąć kamiennych strażników poza mury zamku po prawej stronie, musicie ich atakować najlepiej obrotowym atakiem miecza. Gdy zrzucicie oby dwóch otworzy się brama, zabijajcie demony po drodze i wejdźcie do pomieszczenia po prawej, żeby włożyć runę. Dzięki temu będziecie mogli przejść przez lewy korytarz, który był zalany wrzącą smołą. Idźcie tam, ale najpierw wejdźcie na mur i zbierzcie Kielich, zejdźcie z muru i przełóżcie dźwignię. Głaz rozwali mur, teraz wy wskoczcie na katapultę i wystrzelcie się z niej (gra zrobi to automatycznie).

1 - Nawiedzone ruiny | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry
2 - Nawiedzone ruiny | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry