Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Maszyna czasu | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Maszyna czasu. Sir Dan był już blisko Zaroka, ale jak zwykle musiał coś "skaszanić" i wpaść w kompleks wielkiej maszyny czasu. Dan będzie musiał rozwiązać kilka zagadek, by wydostać się z tego miejsca i pokrzyżować kolejny mroczny plan antagonisty.

Rzeczy do znalezienia

  1. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  2. 2 księgi
  3. Butelka Zdrowia

Opis przejścia poziomu

Przełączcie dźwignię, zabijcie znane już wam Bojlery oraz fruwające oczy. Idźcie w lewą stronę i zabijcie kolejnych wrogów. Teraz skaczcie po zegarach, unikając wskazówek i latającego zegara z piłą. Zbierzcie tarczę i Runę Czasu. Dźwignią otwórzcie drzwi i idźcie na początek. Za pomocą "mózgów" odbijajcie się żeby dostać się na duży zegar, użyjcie runy i idźcie do przodu. Sprawdźcie "godzinę" na zegarku który zjedzie na dół gdy tylko podejdziecie do przejścia (z każdym uruchomieniem poziomu generuje się inna godzina), ustawcie tą godzinę na dużym zegarze za pomocą dwóch guzików żeby otworzyć przejście.

Wejdźcie w nowy obszar i uważajcie na ostre elementy machinerii, dostańcie się na górę i idźcie najpierw w prawo - Maszyna czasu | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Wejdźcie w nowy obszar i uważajcie na ostre elementy machinerii, dostańcie się na górę i idźcie najpierw w prawo. Unikajcie zegarów i zestrzelcie oczy, weźcie Runę Chaosu. Wracajcie do maszyny z ostrzami i dojdźcie do kolejnego przejścia z piłozegarami i oczami. Wejdźcie do rury, dostaniecie się do obszaru z laserami, ustawcie je tak aby zamknąć obwód. Otworzy to możliwość zdobycia Runy Ziemi, Butelki Zdrowia oraz później wróćcie się tutaj po Kielich.

Gdy złapiecie Runę, możecie wejść do SEKRETU, wykonajcie skok X+R1 na platformę z 3 kuframi, wrócicie się również do początku poziomu - Maszyna czasu | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Gdy złapiecie Runę, możecie wejść do SEKRETU, wykonajcie skok X+R1 na platformę z 3 kuframi, wrócicie się również do początku poziomu. Podejdźcie w prawo i sprawdźcie godzinę wymaganą do otwarcia drzwi, pole siłowe zostało, wyłączone więc teraz będziecie mogli zebrać Butelkę Zdrowia. Idźcie teraz do bramy z bojlerami, przeczytajcie księgę i użyjcie runy. Dostaniecie się do obszaru z pociągiem.

Kolejną Runą otwórzcie przejście dla pociągu, ustawcie go teraz w stronę otwartej bramy, popychając drewniany uchwyt - Maszyna czasu | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Kolejną Runą otwórzcie przejście dla pociągu, ustawcie go teraz w stronę otwartej bramy, popychając drewniany uchwyt. Wskoczcie na pociąg a zawiezie was on do nowego obszaru. Zabijcie bojlery, zbierzcie złoto i Runę Księżyca, wskakujcie z powrotem na pociąg. Otwórzcie runą kolejne przejście i jedźcie tam. Zabijcie wrogów i przełączcie oby dwie dźwignie. Wróćcie się jeszcze po Kielich (tam gdzie były lasery) i wyjedźcie pociągiem z poziomu.

W Hali Herosów otrzymacie Butelkę Zdrowia oraz dwa trofea "Król pucharów" i "Najzdrowszy trup świata".

1 - Maszyna czasu | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry