Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Śpiąca Wioska | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Śpiąca Wioska. Sir Daniel Fortesque po pokonaniu Dyniowego Króla i zdobyciu Smoczego Klejnotu udaje się do tytułowej wioski w celu odkrycia przyczyn dziwnego zachowania mieszkańców oraz odnalezienia niezwykle potężnego przedmiotu.

Rzeczy do znalezienia

  1. Maczuga
  2. Mroczny Artefakt
  3. Srebrna tarcza
  4. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  5. 14 ksiąg

Opis przejścia poziomu

Nie atakujcie wieśniaków pomimo tego, że oni was atakują, ponieważ stracicie procenty do Kielicha, wspomni wam o tym Gargulec na samym początku poziomu. Możecie ich ogłuszyć za pomocą szarży (R1) i nie stanie się im krzywda. Trzymajcie się lewej strony, powinniście znaleźć wejście do kościoła, jest w nim księga i fontanna zdrowia. Przy okazji możecie zabić szczura, by odblokować wpis w księdze Gallowmere (naładujcie Młot, przytrzymując kółko i go walnijcie). Wyjdźcie z kościoła i naprzeciw dostrzeżecie kuźnię. W środku znajdziecie kolejną księgę, trochę złota i Srebrną Tarczę. Na tym poziomie możecie za pomocą Młota rozwalać wszystkie beczki, w niektórych znajdziecie nieco złota. Na prawo od kuźni jest małe jeziorko, obejdźcie je ostrożnie, by się nie utopić, znajdziecie kufer i fiolkę zdrowia. Wróćcie się do skrzyżowania kościoła i kuźni, idźcie na wprost aż do fontanny. Na jej szczycie powinniście dostrzec Runę Chaosu, obok niej jest też księga. Teraz idźcie w lewo, następnie w prawo, powinniście dojść do doków. Zejdźcie po murku wzdłuż wody, użyjcie dźwigni i idźcie zebrać runę.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie