Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Leże Zaroka | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Leże Zaroka. Przyszedł najwyższy czas dokończyć dzieła i zmierzyć się z głównym antagonistą - Zarokiem. Jednak ten dobrze przygotował się na wasze przyjście.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna Tarcza

Opis przejścia poziomu

Naładujcie zdrowie, weźcie tarczę i zakupcie tyle strzał, ile możecie. Pierwsza faza walki polega na leczeniu sojuszników, którzy walczą z waszymi wrogami - korzystając z waszego własnego zdrowia. W tym celu obserwujcie jakiego koloru są sojusznicy, zieloni są w pełni zdrów a czerwoni zaraz umrą. Ci sojusznicy którzy przetrwają zmienią się w fiolki zdrowia.

Jeśli zużyjecie bardzo dużo zdrowia lecząc sojuszników (ponad 6 butelek), dostaniecie trofeum "Prawie jak bohater".

Druga faza to walka z Lordem Kardokiem - Leże Zaroka | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Druga faza to walka z Lordem Kardokiem. Zabijcie obstawę i czekajcie aż jeździec stanie pośrodku areny i zacznie przyzywać nowych. Szyjcie do niego z łuku, on co jakiś czas będzie strzelać do was niebieskimi kulami i robić falę ognia którą musicie przekakiwać, a gdy zabijecie obstawę, zatrzyma się by przyzywać nowych, wtedy strzelajcie w Kardoka. Powtarzajcie sekwencję aż do zbicia całego paska życia czempionowi.

Za jego zabicie dostaniecie trofeum "Nie taki Kardok straszny" i "Morten byłby dumny".

Teraz ostatnia faza - Zarok - Leże Zaroka | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Teraz ostatnia faza - Zarok. Otacza go niebieska osłona, atakujcie go łukiem, gdy osłona przestanie działać. Unikajcie jego ataków i szarżujcie w celu lepszego uniku. Jest on dużo prostszy do pokonania niż Kardok czy jakikolwiek inny boss w grze.

Gdy go pokonacie wpadnie trofeum "Zadanie najwykonańsze".

I tak oto kończy się MediEvil, jednak zło nie zostało całkowicie uśpione - Leże Zaroka | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

I tak oto kończy się MediEvil, jednak zło nie zostało całkowicie uśpione. Wydarzenia kontynuuje MediEvil 2, który być może w przyszłości też zostanie zremake'owany. Możecie wrócić teraz do mapy i wyzbierać nowe znajdźki dodane w Remake - Zagubione Dusze, o których wspominaliśmy już w solucji poziomu - Sala wejściowa.

1 - Leże Zaroka | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry