Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Cmentarz | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Na tej stronie naszego opisu przejścia gry Medievil odnajdziecie opis poziomu Cmentarz. Sir Daniel Fortesque opuszcza swoją kryptę i wyrusza, by wypełnić swoje zadanie i odzyskać honor. Na cmentarzu będzie on musiał stawić czoło kilkunastu, na szczęście niegroźnym zombie.

Rzeczy do znalezienia

  1. Miedziana tarcza
  2. Kielich dusz (w Hali Herosów otrzymacie Kuszę)
  3. Butelka zdrowia
  4. 8 ksiąg

Opis przejścia poziomu

Na początku poziomu od razu trzymajcie się prawej strony, pod murem znajdziecie mieszek ze złotem, następnie idźcie do przodu i zabijcie pierwszego zombiaka. Po lewej od niego jest księga do przeczytania, kilka zombie dalej znajdziecie większy nagrobek i kilka trupów do zabicia. Przeczytajcie księgę na lewo od tego miejsca i zbierzcie Runę Ziemi, która jest wewnątrz. Następnie idźcie dalej aż do fontanny zdrowia. Przeczytajcie księgę obok niej i użyjcie runy na bramie po lewej od fontanny (wystarczy wejść w demoniczną dłoń i sama się użyje). Wewnątrz tego obszaru znajdziecie mieszek złota (10), skrzynię ze złotem (50), księgę oraz Runę Chaosu i użyjcie jej na bramie na prawo od fontanny zdrowia.

Po otwarciu bramy rozprawcie się z hordą zombie, przeczytajcie księgę i dojdźcie do posągu Anioła, a na prawo od niego znajdziecie kolejną księgę - Cmentarz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Po otwarciu bramy rozprawcie się z hordą zombie, przeczytajcie księgę i dojdźcie do posągu Anioła, a na prawo od niego znajdziecie kolejną księgę. Uderzajcie w posąg Anioła i ustawcie go tak, żeby patrzył w lewo, otworzy to sekret. Zbierzcie 120 sztuk złota oraz Butelkę Zdrowia. Wróćcie się teraz do posągu Anioła i udajcie na wprost, przeczytajcie księgę przy wielkiej bramie i wybijcie zombie. Po zdobyciu 100% w kielichu (gra pokaże napis że możecie go zebrać), wróćcie do posągu Anioła i obróćcie go tak, żeby patrzył na bramę z kielichem i zbierzcie go.

1 - Cmentarz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry
Idźcie dalej aż dojdziecie do wielkiego rowu - Cmentarz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Idźcie dalej aż dojdziecie do wielkiego rowu. Wskoczcie na półkę z Gargulcem Kupieckim i zbierzcie kufer ze złotem, zaatakuje was kilka zombie. Zaopatrzcie się w Noże do rzucania u Gargulca jeśli potrzebujecie (aczkolwiek odradzamy ich kupowanie, ponieważ możecie wczytać poziom Krypta Dana i zebrać je za darmo) i idźcie wzdłuż rowu wybijając truposzy. Przed wodą wskoczcie na wyżynę z fontanną zdrowia i mieszkiem złota. Na dole po lewej stronie jest kufer z Miedzianą Tarczą i ostatnia księga na tym poziomie. Przejdźcie przez most ostrożnie, ponieważ wejście w głęboką wodę pozbawi was życia. Przed wyjściem z poziomu pogadajcie jeszcze z Gargulcem po prawej.

2 - Cmentarz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry