Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Mrówcze jaskinie | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia ukrytego poziomu Mrówcze jaskinie. Sir Daniel Fortesque na Zaczarowanej Ziemi spotyka wiedźmę i decyduje się jej pomóc w odnalezieniu bursztynów wewnątrz mrowiska. Uważaj na mrówki! Gryzą!

Rzeczy do znalezienia

  1. Bursztyny (wymagane do zadania jest 7, ale można znaleźć ich więcej)
  2. 6 Wróżek
  3. Kielich - otrzymacie go za uwolnienie wszystkich 6 Wróżek po pokonanu Królowej mrówek (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  4. 2 księgi
  5. Udko z Kurczaka - nagroda od Leśnej Wiedźmy za dostarczenie jej co najmniej 7 bursztynów

Opis przejścia poziomu

Pogadajcie z Gargulcem i idźcie w mały korytarzyk w prawo i rozbijcie ścianę. Za nią znajdziecie kufer złota i Wróżkę. Teraz możecie wrócić i iść głównym korytarzem, zbierzcie Maczugę i przeczytajcie księgę. Musicie teraz nie tylko zebrać Bursztyny, ale i dodatkowo ocalić pozostałe Wróżki w mrowisku. Wskoczcie przez portal otwarty przez nowego sojusznika i idźcie w prawo czyszcząc sobie drogę z mrówek. Na tym poziomie nie dostajecie dusz do Kielicha, Kielich otrzymacie za uwolnienie wszystkich Wróżek na tym poziomie. Zniszczcie larwy i za pomocą Młota uwolnijcie pierwszą wróżkę (szukajcie ich w kolorowych szkłach, oryginalnie były tylko niebieskie a w remake'owej wersji są zielone, żółte, czerwone etc.). Po tym zabijcie mrówy i rozbijcie skały blokujące drogę, idźcie w korytarz z "miodem" i weźcie pierwszy Bursztyn. Od niego idźcie w prawo aż dojdziecie do pomieszczenia pełnego larw, wyczyśćcie wszystko, uwolnijcie wróżkę i zbierzcie kolejny bursztyn. Kontynuujcie wędrówkę po jaskiniach i sprzątajcie kolejne lokacje z wrogów i znajdziek. Gdy uwolnicie wszystkie 6 wróżek i zbierzecie wymagane 7 bursztynów (na poziomie jest ich więcej), udajcie się w miejsce pokazane na obrazku poniżej. Rozbijcie wielką ścianę, i przygotujcie się do walki z Królową Mrówek.

Zabijcie mrówczych sługusów i poczekajcie aż Królowa pokaże świecący brzuch, strzelajcie w niego dopóki go nie zakryje - Mrówcze jaskinie | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Zabijcie mrówczych sługusów i poczekajcie aż Królowa pokaże świecący brzuch, strzelajcie w niego dopóki go nie zakryje. Po tym zaatakuje was ona głazami i przyzwie następne mrówki. Sekwencję powtórzcie, dopóki Królowa nie padnie. Za jej pokonanie Wróżka wręczy wam Kielich i dostaniecie trofeum "Mrówkojad" i "Na usługach wiedźm". Ponadto wiedźma da wam nową broń - Udka kurczaka, wbrew pozorom jest to bardzo dobra i przydatna rzecz.

1 - Mrówcze jaskinie | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry
2 - Mrówcze jaskinie | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry