Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Strachowe Pola | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Strachowe Pola. Sir Daniel Fortesque wydostał się z nekropolii. Teraz musi przemierzyć Strachowe Pola, by dostać się do dalszego regionu Gallowmere.

Rzeczy do znalezienia

  1. Maczuga
  2. Srebrna tarcza
  3. Miedziana tarcza
  4. Butelka zdrowia
  5. Kielich (w Hali Herosów otrzymacie Pałasz)
  6. 6 ksiąg
  7. Część do żniwiarki

Opis przejścia poziomu

Od razu na wprost dostrzeżecie księgę do przeczytania. Da wam ona wskazówkę, jak walczyć ze strachami na wróble. To nietypowy przeciwnik i może napsuć wam nieco krwi. Używajcie R1 i w ten sposób uderzajcie je tarczą, by wytrącić je z równowagi. Za pomocą Trójkąta kopnijcie wózek, by utorować sobie drogę. Wybijcie szalonych wieśniaków i wyzbierajcie fiolki oraz mieszki znajdujące się w tym terenie. Wyekwipujcie teraz Maczugę i udajcie się do ogniska i ją podpalcie, teraz szybko podbiegnijcie do stogów siana, z których wyskakiwali wieśniacy i je podpalcie, z jednego ze stogów wypadnie mieszek. Warto zajrzeć też do Kupieckiego Gargulca i zaopatrzyć się w bełty do Kuszy. Po oczyszczeniu tego miejsca wejdźcie za płot i walczcie z maszyną sterowaną przez chochlika. Walka jest dosyć prosta: strzelajcie po prostu w głowę machiny, póki nie odpadnie, następnie zajdźcie, przechodząc między nogami maszyny, na jej tyły i ostrzelajcie chochlika, a po chwili cała maszyna padnie. Po jej pokonaniu podnieście Runę Księżyca i dzięki niej otwórzcie sobie drzwi od chaty w poprzedniej lokacji i przeczytajcie księgę znajdującą się przy tych drzwiach. Wejdźcie do środka i wytępcie nietoperze (kusza sprawdzi się perfekcyjnie) i zbierzcie Runę Ziemi oraz Maczugę ze skrzyni. Za pomocą tej runy otwórzcie przejście w miejscu, w którym walczyliście z maszyną.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie