Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Stawy pradawnych umarłych | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Stawy pradawnych umarłych. Sir Daniel Fortesque musi przemierzyć mroczne stawy, uważając na umarłych wojaków. Jednak wśród nich znajdzie się sojusznik gotowy pomóc Danielowi w przeprawie w zamian za drobną przysługę.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna tarcza
  2. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  3. Butelka zdrowia
  4. 1 księga

Opis przejścia poziomu

Pogadajcie z Gargulcem, po czym przejdźcie dalej i przeczytajcie księgę, uważając by nie spaść i nie utopić się w bagnie. Rozprawcie się z nowymi przeciwnikami - Ciężkozbrojnym Rycerzem i Macką. Mackę normalnie zabijcie, a Rycerza da się pokonać, tylko i wyłącznie spychając go do bagna. Po prostu okładajcie go mieczem, przesuwając walkę w kierunku bagna, aż się utopi (dobrze się sprawdza ładowany kółkiem Pałasz). Idźcie teraz w lewo, powinniście dojść do Przewodnika. Zleci on wam proste zadanie polegające na dostarczeniu mu 8 hełmów dusz porozrzucanych po bagnach.

Idźcie teraz w prawo aż dojdziecie do większego bagniska - Stawy pradawnych umarłych | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Idźcie teraz w prawo aż dojdziecie do większego bagniska. Zabijcie wszystko co się rusza po czym idźcie prawą stroną. Uważajcie na skrzynie z czaszkami, one mogą wam bardziej zaszkodzić niż pomóc, gdyż siła eksplozji wepchnie was do bagna. Strzelajcie w nie z daleka z broni dystansowej i ostrożnie się wycofajcie. Jedna z nich uwolni Kul Katurę, który to pomoże wam spychać rycerzy do bagien. Zbierzcie pierwsze dwa hełmy oraz Runę Chaosu. Miejcie w pamięci, że jest też tutaj Kielich po którego będziecie musieli wrócić. Idźcie do centralnej części bagien, i za pomocą wzmocnionego skoku (X+R1) wskoczcie na wysepkę z trzecim hełmem. Niedaleko od fontanny zdrowia jest czwarty hełm, teraz idźcie w lewą część bagna. Zbierzcie piąty hełm i Srebrną Tarczę.

Teraz ostrożnie strzelcie w jedną ze skrzyń z czachą, ona zrobi reakcję łańcuchową i aktywuje pozostałe, spychając przeciwników do bagien - Stawy pradawnych umarłych | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Teraz ostrożnie strzelcie w jedną ze skrzyń z czachą, ona zrobi reakcję łańcuchową i aktywuje pozostałe, spychając przeciwników do bagien. Podnieście bezpiecznie szósty hełm po czym otwórzcie bramę runą. Zobaczycie teraz dwa wózki, ale najpierw skierujcie się na prawo, powinniście zobaczyć masę dobroci, w tym Butelkę Zdrowia. Wskoczcie tam za pomocą wzmocnionego skoku (X+R1). Obok wózków jest siódmy hełm, teraz zejdźcie na dół, uciekając przed wózkami i rozprawcie się ze wszystkimi wrogami i zbierzcie ostatni hełm. Wróćcie się po Kielich torując sobie drogę i udajcie się do Przewodnika, dajcie mu hełmy a on zawiezie was do następnego układu.

1 - Stawy pradawnych umarłych | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry