Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zdobywać karty w Legends of Runetarra i mikropłatności? Legends of Runeterra poradnik, tipy

Karty w Leagends of Runeterra można odblokowywać na kilka sposobów:

W trakcie rozgrywki będziesz wykonywać zadania i zdobywać punkty doświadczenia, które podniosą twój poziom i odblokują kolejne karty. Od ciebie zależy, który region odblokujesz wcześniej. Możesz go zmieniać w dowolnym momencie. Postęp w regionach będzie resetowany wraz ze startem kolejnego sezonu.

Raz w tygodniu odblokujesz skrzynie ze Skarbca - Jak zdobywać karty w Legends of Runetarra i mikropłatności? - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Raz w tygodniu odblokujesz skrzynie ze Skarbca. Poziom Skarbca wzrasta w czasie gry i ulepsza zawarte w nim skrzynie. W tej sposób masz szansę na zdobycie jeszcze większej liczby kart. Zarówno karty, jak i skrzynie mogą się zmienić w coś znacznie lepszego. Od 10. poziomu otrzymasz gwarantowanego bohatera.

Ze skrzynek oraz jako nagroda za postępy w regionach masz szansę otrzymać dzikie karty, które mogą zostać zmienione w dowolny egzemplarz tego samego poziomu rzadkości. Ograniczona liczba dodatkowych dzikich kart jest także dostępna w sklepie. Co tydzień ich pula jest odnawiana..

Karty można tworzyć ze zdobywanych podczas rozgrywki odłamków.