Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Piltover i Zaun - regiony w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Piltover i Zaun to jeden z regionów dostępnych w grze karcianej Legends of Runeterra. Jeśli preferujesz styl gry oparty na wykorzystywaniu dobrodziejstw nauki oraz korzystanie z zaklęć, zastanów się nad wyborem Piltover i Zaun. Region ten posiada wiele zaklęć i jedne z najmocniejszych źródeł wyrządzania bezpośrednich obrażeń.

Piltover i Zaun to region w którym wykorzystuje się największą pulę zaklęć - Piltover i Zaun - regiony w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Główne mechaniki i Bohaterowie

Piltover i Zaun to region w którym wykorzystuje się największą pulę zaklęć. Zagrywanie zaklęć wzmacnia Twoje jednostki i sprawia, że stają się poważnym zagrożeniem. Co więcej, niektóre zaklęcia pozwalają generować dodatkowe jednostki. Region ten posiada także dostęp do słowa kluczowego Trap.

  • Trap - Dzięki dostępowi do takich kart, jak Mushroom Trap możesz wyrządzać dodatkowe obrażenia wrogiemu Nexusowi w momencie, gdy przeciwnik dobiera karty. Wrzuć do jego talii wystarczają ilość pułapek, a z czasem sam wykończy swój Nexus!
  • Zaklęcia - Największą siłą Piltover i Zaun są zaklęcia. Dzięki takim kartom, jak Trueshot Barrage możesz w łatwy sposób wyeliminować wiele jednostek przeciwnika.
  • Bohaterowie - Wśród Bohaterów walczących po stronie Piltover i Zaun znajdują się: Teemo, Ezreal, Jinx, Heimerdinger.