Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Freljord - regiony w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2020

Freljord to jeden z regionów dostępnych w grze karcianej Legends of Runeterra. Surowe, wiecznie oblodzone i nieprzyjazne warunki panujące we Freljordzie sprawiają, że Bohaterowie tego regionu mają możliwość kontrolowania dzikich bestii i korzystania z przerażających sił natury.

Wielką zaletą regionu Freljordu jest możliwość szybkiego zwiększania ilości kryształów Many dzięki czemu możesz zagrywać potężne jednostki prędzej od przeciwnika - Freljord - regiony w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Główne mechaniki i Bohaterowie

Wielką zaletą regionu Freljordu jest możliwość szybkiego zwiększania ilości kryształów Many dzięki czemu możesz zagrywać potężne jednostki prędzej od przeciwnika. Wśród kart tego Regionu znajdziesz także wiele zaklęć ograniczających punkty ataku przeciwnika, a także takie, które wyrządzają obrażenia obszarowe. Warto także zaznaczyć fakt, że Freljord posiada najsilniejsze jednostki pod względem statystyk.

  • Szybko wzrost kryształów Many - region Freljordu ma możliwość korzystania z takich kart, jak Wyrding Stones lub Catalyst of Aeons, aby szybko podnieść pulę kryształów many. To z kolei przełoży się na możliwość zagrywania potężnych jednostek w środkowej fazie pojedynku. Nieprzygotowani przeciwnicy będą musieli skapitulować przy tak ogromnej sile fizycznej.
  • Zaklęcia - Freljord to jedyny region, który ma dostęp do słowa kluczowego Frostbite. Dzięki temu możesz ustawić punkty ataku przeciwnika na 0. Co więcej, wśród szerokiej gamy zaklęć znajdziesz też takie, które wyrządzają obrażenia obszarowe, jak np. Avalanche.
  • Bohaterowie - Wśród Bohaterów walczących po stronie Freljordu znajdują się: Braum, Ashe, Anivia, Tryndamere.