Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ionia - regiony w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Ionia to jeden z regionów dostępnych w grze karcianej Legends of Runeterra. Jeśli preferujesz grę w stylu Łotrzyka - wyprowadzać szybkie ataki, tworzyć potężne kombinacje, wycofywać odpowiednie jednostki (własne lub przeciwnika) do ręki w kluczowym momencie pojedynku to region Iona jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Główną siłą regionu Ionia jest szybkość i zwinność jednostek - wiele z nich posiada słowo kluczowe Quick Attack - Ionia - regiony w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Główne mechaniki i Bohaterowie

Główną siłą regionu Ionia jest szybkość i zwinność jednostek - wiele z nich posiada słowo kluczowe Quick Attack. Ionia ma też dostęp do słowa kluczowego Elusive. Co więcej, w trakcie rozgrywki będziesz mógł korzystać z wielu nie do końca czystych zagrywek, jak np. wycofanie wrogiego stronnika do ręki przeciwnika.

  • Recall - Nie zawsze bezpośredni atak jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki dostępowi do słowa kluczowego Recall, możesz wmanewrować przeciwnika w walkę, a następnie wycofać do ręki nawet do 3 jednostek na raz przy użyciu jednej karty, jak Minah Swiftfoot.
  • Elusive - Jednostki ze słowem kluczowym Elusive mogą być blokowane tylko przez inne jednostki tego typu. Oznacza to, że przeciwnik będzie często zmuszony do korzystania z zaklęć, aby poradzić sobie z takim zagrożeniem.
  • Bohaterowie - Wśród Bohaterów walczących po stronie Ionii znajdują się: Zed, Shen, Yasuo, Karma.