Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demacia - regiony w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Demacia to jeden z regionów dostępnych w grze karcianej Legends of Runeterra. Region ten korzysta z wielu jednostek o niskim koszcie many, które można zagrywać od samego początku pojedynku. Wśród kart Demacii znajdziesz wiele zaklęć i jednostek wzmacniających, które w szybkim tempie mogą stworzyć z pomniejszego stronnika prawdziwe zagrożenie. Demacia bazuje na wielu efektach chroniących jednostki przed likwidacją, jak np. Bariera. Jeśli chcesz dowodzić armiami stworzonymi z prawdziwych rycerzy, Demacia jest odpowiednim regionem dla Ciebie!

Główną siłą Demacii jest możliwość korzystania z zaklęć, które pozwalają na wzmacnianie jednostek lub chronią je przed otrzymywaniem obrażeń, jak np - Demacia - regiony w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Główne mechaniki i Bohaterowie

Główną siłą Demacii jest możliwość korzystania z zaklęć, które pozwalają na wzmacnianie jednostek lub chronią je przed otrzymywaniem obrażeń, jak np. Bariera. Co więcej, korzystając z określonych zaklęć możesz zmusić wrogie jednostki do walki i pozbawić przeciwnika wielu zagrywek taktycznych.

  • Wzmocnienia - Demacia może w szybkim tempie zapełnić planszę 6 własnymi jednostkami, a następnie wzmocnić je przy pomocy zaklęcia For Demacia!, które dodaje wszystkim własnym stronnikom +3/3 w danej rundzie. Co więcej, wśród armii Demacii znajdują się takie jednostki, jak Cithria the Blood, która dodaje wszystkim sojusznikom +1/1 w trakcie ataku i przydziela im słowo kluczowe Fearsome.
  • Bariera - Bariera niweluje pierwsze obrażenia, które wymierzone są w sojuszniczą jednostkę. Przykładowo, jeśli Twoja jednostka o statystykach 2/3 atakuje blokera przeciwnika ze statystykami 5/2 to wróg zostanie zlikwidowany, a Twoja jednostka wyjdzie z tego starcia bez szwanku - Bariera zaabsorbuje obrażenia.
  • Bohaterowie - Wśród Bohaterów walczących po stronie Demacii znajdują się: Lucian, Fiora, Garen, Lux.