Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tury i rundy w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Rozgrywka w Legends of Runeterra różni się dość znacznie od tego, do czego zdążyły Nas przyzwyczaić inne karcianki. Rozgrywkę w LoR można podzielić na Rundy i Tury. Każda Runda składa się z naprzemiennych Tur w których Gracze mogą wykonywać akcje.

W trakcie rundy Gracze zamieniają się akcjami - jeden atakuje, a drugi broni i na odwrót - Tury i rundy w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

W trakcie rundy Gracze zamieniają się akcjami - jeden atakuje, a drugi broni i na odwrót. Jeden Gracz otrzymuje żeton ataku (ikonka miecza widoczna pod punktami Many), a drugi jest w defensywie. Gracz atakujący może wybrać jednostki do ataku, a broniący określić w jaki sposób będzie blokował. W trakcie rozgrywania Tur można oczywiście zagrywać dodatkowe jednostki i zaklęcia. Co bardzo istotne, nie odzyskujesz punktów Many w kolejnej Turze lecz dopiero na początku następnej Rundy.

Twoja Tura kończy się w momencie zagrania jednostki lub zaklęcia po czym przeciwnik ma czas na swój ruch - Tury i rundy w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Twoja Tura kończy się w momencie zagrania jednostki lub zaklęcia po czym przeciwnik ma czas na swój ruch. W momencie, gdy dwóch Graczy spasuje swoją turę bez wykonywania żadnych akcji, Runda dobiega końca.