Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Legends of Runettera: Jak dużo czasu zajmuje przejście gry? Legends of Runeterra poradnik, tipy

Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2022

Na tej stronie poradnika do gry Legends of Runettera dowiesz się ile czasu może potrwać skompletowanie wszystkich kart w Legends of Runettera oraz jak długo można się bawić przy tym tytule.

  1. Legends of Runettera to gra karciana w modelu Free to Play, w której głównym zadaniem jest pojedynkowanie się z innymi graczami na całym świecie. Do walki używamy decków, które własnoręcznie tworzymy. Do stworzenia dobrze działającej tal 2 nie potrzeba tak naprawdę wiele czasu, gdyż LoR pozwala zebrać sporo kart w krótkim czasie. Wystarczy wypełniać misje codzienne oraz rozgrywać potyczki. Aby zebrać większość kart, potrzeba już nieco więcej czasu niż 2-3 dni gry. Warto ulepszać większość regionów zamiast tylko jeden, pozwoli to wtedy to na zdobycie większości kart dla każdego regionu.
  2. Od gracza tak naprawdę zależy jak dużo czasu spędzi przy Legends of Runettera. Potyczki zwykle trwają około 10-15 minut. Istnieje również tryb rankingowy, który zachęca do dalszej gry i wspinania się na wyższe szczeble rankingu. Ponadto, istnieje tryb przypominający arenę, która dodatkowo urozmaica rozgrywkę oraz pomaga zdobyć przeróżne nagrody. Przy grze można spędzić wiele tygodni, a nawet miesięcy, równie dobrze można się odbić od tytułu, zagrać kilka gier i stwierdzić, że gra nie zachęca do dalszej gry. Niemniej jednak model F2P jest jak najbardziej widoczny i jeśli gracz będzie chciał zdobyć wysokie rangi oraz wszystkie karty, to jest w stanie to zrobić bez wydawania pieniędzy, poświęcając nieco więcej czasu.