Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tworzenie talii w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Talia w Legends of Runeterra składa się z 40 kart w tym maksymalnie 6 Bohaterów. Można stwierdzić, że w tworzeniu talii nie ma większej filozofii, ale nic bardziej mylnego! Tworzenie własnej talii w grze Legends of Runeterra to bardzo wymagające i strategiczne wyzwanie. W LoR Gracz ma do dyspozycji bardzo dużą ilość kart i nawet jeśli chciałoby się grać same najpotężniejsze karty to niestety jest to niewykonalne ze względu na pewne ograniczenia.

Na początku musisz się zdecydować które Regiony mają znaleźć się w Twoim decku - minimalnie 1, a maksymalnie 2 - Tworzenie talii w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Na początku musisz się zdecydować które Regiony mają znaleźć się w Twoim decku - minimalnie 1, a maksymalnie 2. Każdy z Regionów reprezentuje inny styl gry dlatego nie wszystkie kombinacje będą przynosić zamierzone skutki.

Na powyższym obrazku można zauważyć, że prezentowana talia składa się z kart Shadow Isles i Freljordu - Tworzenie talii w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Na powyższym obrazku można zauważyć, że prezentowana talia składa się z kart Shadow Isles i Freljordu. W swojej talii możesz umieścić Bohaterów, jednostki, jak i zaklęcia jednak z pewnymi ograniczeniami, a mianowicie:

  1. W talii możesz użyć maksymalnie 6 Bohaterów.
  2. Talia może składać się maksymalnie z dwóch Regionów.
  3. Maksymalna ilość kopii tej samej karty w decku jest ograniczona do 3.

Tworząc talię musisz brać pod uwagę to z jakimi taliami będziesz musiał się mierzyć. Musisz w niej umieścić karty, które pozwolą na eliminację zagrożenia ze strony przeciwnika, a także jednostki, które będą zwiększać ogólną siłę bojową talii.