Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kolekcja kart w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Z poziomu menu głównego możesz zajrzeć do swojej kolekcji kart. W trakcie swojej przygody z Legends of Runeterra będziesz tutaj zaglądać bardzo często, aby szukać rozwiązania na napotykane przeszkody, ulepszać swoje talie lub po prostu cieszyć oko zebranymi kartami.

W tej zakładce znajdziesz wszystkie karty, które udało Ci się zdobyć - Kolekcja kart w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

W tej zakładce znajdziesz wszystkie karty, które udało Ci się zdobyć. Widok jest bardzo przejrzysty, a dodatkowo masz możliwość filtrowania wyników wyszukiwania w taki sposób, aby sprawnie odnaleźć te karty na których Ci zależy.

Tworzenie kart

Do tworzenia kart wykorzystywane są Odłamki (Shards) lub Wild Cards, które można zdobywać poprzez zdobywanie punktów doświadczenia dla każdego Regionu lub z Ekspedycji. Po otwarciu skrzynek z kartami na pewno znajdziesz duplikaty kart, które już posiadasz w wystarczającej ilości dzięki czemu będziesz mógł/a zamienić je na Odłamki za pomocą których stworzysz karty, które są Ci potrzebne do ulepszenia własnych talii.

Tworzenie kart - Kolekcja kart w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Tworzenie kart

Rzadkość karty

Ilość fragmentów

Zwykła karta

100 Odłamków lub 1 Zwykła Wild Card

Rzadka karta

300 Odłamków lub 1 Rzadka Wild Card

Epicka karta

1200 Odłamków lub 1 Epicka Wild Card

Karta Bohatera

3000 Odłamków lub 1 Champion Wild Card