Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kolejność zdarzeń w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2020

Kolejność zdarzeń i wykonywanych akcji ma ogromne znaczenie w grze Legends of Runeterra. Wszystkie akcje, które wykonywane są w trakcie rozgrywki, liczą się od lewej do prawej strony - zarówno ataki jednostek, jak i aktywacja zaklęć.

Stosując się do tej zasady możesz zakończyć pojedynek na swoją korzyść poprzez odpowiednie rozmieszczenie jednostek lub użycie odpowiednich zaklęć - Kolejność zdarzeń w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Stosując się do tej zasady możesz zakończyć pojedynek na swoją korzyść poprzez odpowiednie rozmieszczenie jednostek lub użycie odpowiednich zaklęć. Przeanalizujmy sytuację z powyższego obrazka.

  1. Gracz atakuje dwoma jednostkami: 5/3 i 10/2.
  2. Przeciwnik broni dwoma jednostkami: 4/3 oraz 0/2 z czego Jajo Anivii ma Barierę (Przypominamy, że Bariera blokuje pierwsza obrażenia, które jednostka otrzyma).
  3. Darius posiada słowo kluczowe Overwhelm, które powoduje, że nadmiarowe obrażenia zostają przekazane na wrogi Nexus. Ze względu na to, że blokujący przeciwnik posiada Barierę, atak Dariusa zostanie całkowicie zniwelowany.
  4. Za pomocą jednego szybkiego zaklęcia Whirling Death sprawiono, że w pierwszej kolejności jednostka 5/3 zaatakuje 0/2 ściągając Barierę dzięki czemu 8 nadmiarowych obrażeń, które wyrządzi Darius zostanie przekazane na wrogi Nexus i zakończy grę!