Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Legends of Runeterra - poradnik do gry

Legends of Runeterra - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Noxus - regiony w Legends of Runeterra Legends of Runeterra poradnik, tipy

Noxus to jeden z regionów dostępnych w grze karcianej Legends of Runeterra. Jeśli preferujesz agresywną grę i chcesz w szybkim tempie wprowadzać jednostki do gry i atakować na Nexus przeciwnika od 1 rundy - jednostki Noxusa pozwolą Ci zbudować szybką i agresywną talię. Pamiętaj jednak, że wszystko ma swoją cenę i nie inaczej jest w tym przypadku. Noxus pozwoli Ci na kontrolę jednostek o dużej ilości punktów ataku, ale niestety jednostki te nie powalają pod względem ilości punktów zdrowia dlatego nawet najprostsze zaklęcie może wyeliminować je z gry.

Grając talią opartą na jednostkach Noxusa musisz zakończyć cały pojedynek w jak najkrótszym czasie - Noxus - regiony w Legends of Runeterra - Legends of Runeterra - poradnik do gry

Główne mechaniki i Bohaterowie

Grając talią opartą na jednostkach Noxusa musisz zakończyć cały pojedynek w jak najkrótszym czasie. Niestety, jeśli trafisz na talię kontrolną, która może metodycznie eliminować Twoje jednostki przez co mecz zacznie się przeciągać, pod koniec pojedynku zabraknie Ci pary, aby zakończyć go na własną korzyść.

  • Agresja - Wiele kart Noxusa posiadają duże statystyki pod względem punktów ataku, ale dysponują niską pulą zdrowia. Co więcej, niektóre z nich, jak Legion Rearguard, nie są w stanie blokować.
  • Burst - Jednostki walczące po stronie Noxusa wyznają zasadę zwycięstwo za każdą cenę. Z tego względu, nie obawiają się ranić samych siebie, aby zyskać dodatkowe bonusy do statystyk. Przykładowo, wykorzystując zaklęcie Transfusion zranisz wybranego sojusznika o 1 punkt, ale przydzielisz innemu +2/2.
  • Bohaterowie - Wśród Bohaterów walczących po stronie Noxusa znajdują się: Darius, Draven, Katarina, Vladimir.