Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Legends of Runeterra

League of Legends i inne gry Riot Games zawitały do Epic Games Store

Maycuzai, 4 listopada 2021, 21:55

Gry Riot Games, pokroju League of Legends bądź Valorant, właśnie zawitały do Epic Games Store. Z tej okazji już jutro w Fortnite pojawi się grywalna Jinx.

Zwycięzca LoR CUP by Wedel Up! z czekoladowym pucharem i 8 tys. zł

Froozyy, 8 czerwca 2020, 17:36

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który dzięki swoim umiejętnościom zdobył nagrodę główną w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowego pucharu.

Wiemy, kto zagra w finale Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 5 czerwca 2020, 21:13

Poznaliśmy uczestników wielkiego finału turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, którzy już w tę niedzielę zawalczą o główną nagrodę w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowy puchar.

Jeden z nas wygra ten turniej - gracz o półfinale Wedel Up!

Froozyy, 3 czerwca 2020, 15:08

W ten piątek zostaną rozegrane półfinały turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Udało nam się odbyć krótką rozmowę z jednym z uczestników - Damianem „Damaneksem” Wróblewskim - który stwierdził, że zwycięzca jego półfinału wygra cały turniej.

Znamy półfinalistów turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 27 maja 2020, 16:21

Zawodnicy rozegrali już pojedynki ćwierćfinałowe turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy półfinalistów, którzy w przyszły piątek powalczą o awans do wielkiego finału.

Najbardziej obawiam się własnej gry - zawodnik o meczach Wedel Up!

Froozyy, 25 maja 2020, 12:58

Dzisiaj oraz jutro rozegrane zostaną ćwierćfinały turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Przy okazji udało nam się odbyć krótką rozmowę z jednym z uczestników - Maciejem „duofanel” Janikiem. Zawodnik opowiedział nieco o turnieju oraz profesjonalnej scenie Legends of Runeterra.

Przed nami ćwierćfinały Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 20 maja 2020, 15:04

Znamy wszystkich uczestników kolejnego etapu turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Zakwalifikowani zawodnicy już za kilka dni zmierzą się o dalszą możliwość walki o nagrody z puli 21 000 złotych.

Pierwsi ćwierćfinaliści turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 13 maja 2020, 13:29

Znamy pierwszych uczestników ćwierćfinałów turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Już wkrótce kolejni zawodnicy zmierzą się o pozostanie w walce o tytuł najlepszego polskiego gracza LoR oraz nagrody z puli 21 000 złotych.

Premiera Legends of Runeterra, można już grać na telefonie

Adrian Werner, 29 kwietnia 2020, 09:02

Ukazał się patch 1.0 do karcianki Legends of Runeterra, co oznacza, że gra opuściła fazę testów. Produkcja dostępna jest na PC i urządzeniach mobilnych. Przy okazji zyskała ponad 120 nowych kart i dodatkowy region.

Zakończyły się otwarte kwalifikacje Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 28 kwietnia 2020, 12:34

Poznaliśmy 16 uczestników, którzy zmierzą się w 1/8 finału turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Zawodnicy wchodzą teraz w następny etap walki o tytuł najlepszego polskiego gracza LoR oraz nagrody z puli 21 000 złotych.

Start otwartych kwalifikacji Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 17 kwietnia 2020, 12:20

Dzisiaj pierwsi uczestnicy otwartych kwalifikacji Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! rozpoczną swoją walkę o tytuł najlepszego polskiego gracza LoR oraz nagrody z puli 21 000 złotych.

Ostatnie dni na rejestrację do turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 9 kwietnia 2020, 10:52

Up!rzyjemnij sobie czas spędzany w domu i zagraj w karty w pierwszym dużym licencjonowanym turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! Na zwycięzcę czeka aż 8 000 złotych.

Riot Games zdradza datę premiery Legends of Runeterra

Entelarmer, 5 kwietnia 2020, 11:31

Studio Riot Games ujawniło datę premiery gry Legends of Runeterra. Karcianka z bohaterami League of Legends wyjdzie z bety jeszcze w tym miesiącu.

Rusza rejestracja do Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Froozyy, 30 marca 2020, 14:28

Kolejny dzień w czterech ścianach? #zostanwdomu i zagraj z nami w turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Wiedźmina nie ma, ale do wygrania góra czekolady i nawet 8 tys. złotych!

Czy Riot Games zastąpi Blizzarda? 8. odcinek podcastu

Froozyy, 6 marca 2020, 15:30

W ósmym odcinku Friendly Fire Podcast poruszamy temat Riot Games oraz jego najnowszych projektów. Zastanawiamy się m.in., czy Legends of Runeterra ma szansę powalczyć z konkurencją na rynku, a także przedstawiamy wrażenia z ogrania Valorant.

Legends of Runeterra - otwarta beta ruszy w tym miesiącu

Adrian Werner, 13 stycznia 2020, 09:20

Zespół Riot Games ogłosił, że 24 stycznia wystartuje otwarta beta karcianki Legends of Runeterra. Zaoferuje ona m.in. potyczki rankingowe oraz listy przyjaciół.

Poznaliśmy planowane daty premier nowych gier Riot Games (m.in. Legends of Runeterra)

Adrian Werner, 11 listopada 2019, 08:25

Studio Riot Games ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premier nowych gier zespołu, takich jak Legends of Runeterra, League of Legends: Wild Rift, LoL Esports Manager czy mobilna wersja Teamfight Tactics.

Ujawniono Legends of Runeterra - karciankę w świecie LoL-a

Froozyy, 16 października 2019, 08:53

Riot Games zapowiedziało karciankę w świecie LoL-a - Legends of Runeterra. Będziemy w niej kolekcjonować karty z bohaterami znanymi z League of Legends, tworzyć talie oraz brać udział w pojedynkach. Zamknięta beta ruszy w 2020 roku.