Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 8 czerwca 2020, 17:56

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Zwycięzca LoR CUP by Wedel Up! z czekoladowym pucharem i 8 tys. zł

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który dzięki swoim umiejętnościom zdobył nagrodę główną w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowego pucharu.

Zwycięzca LoR CUP by Wedel Up! z czekoladowym pucharem i 8 tys. zł - ilustracja #1
Za nami finał turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!.

Wczoraj odbyły się ostatnie pojedynki w ramach turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który zorganizowaliśmy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Zwycięzcą naszego słodkiego turnieju w grze Legends of Runeterra okazał się Damaneks, który w wielkim finale pokonał Wilqa, wygrywając 4-1. Tym samym sięgnął po nagrodę główną w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowego pucharu. Walkę o trzecie miejsce wygrał Duofanel, pokonując Brykacza 4-3.

Z Damianem „Damaneksem” Wróblewskim rozmawialiśmy przy okazji jego zmagań w półfinale i wtedy stwierdził, że zwycięzca tamtejszego pojedynku wygra całe rozgrywki. Jak widać jego pewność siebie nie okazała się tylko pustymi przechwałkami. Zawodnik tuż po skończonym finale pochwalił się, jak wiele czasu poświęcił na analizę oraz przemyślenia dotyczące gry, co na pewno przyczyniło się do jego zwycięstwa. Gratulujemy!

Jeśli chcecie być na bieżąco z wynikami innych rozgrywek oraz naszymi przyszłymi turniejami, obserwujcie nas na Twitterze oraz Facebooku.

Nagrody w turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

1. miejsce - 8 000 zł

2. miejsce – 4 000 zł

3. miejsce – 3 000 zł

4. miejsce – 2 000 zł

5-8. miejsce – 1 000 zł

Co więcej, dla uczestników 1/8 finału oraz wielkiego finału przewidziane były także słodkie upominki od marki E.Wedel.