Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 6 marca 2020, 15:50

autor: Froozyy

Czy Riot Games zastąpi Blizzarda? 8. odcinek podcastu

W ósmym odcinku Friendly Fire Podcast poruszamy temat Riot Games oraz jego najnowszych projektów. Zastanawiamy się m.in., czy Legends of Runeterra ma szansę powalczyć z konkurencją na rynku, a także przedstawiamy wrażenia z ogrania Valorant.

Jaka przyszłość czeka Riot Games? - Czy Riot Games zastąpi Blizzarda? 8. odcinek podcastu - wiadomość - 2020-03-06
Jaka przyszłość czeka Riot Games?

Najnowszy odcinek naszego podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo, jest już dostępny w sieci. Tym razem rozmawialiśmy o studiu Riot Games oraz jego najświeższych projektach, takich jak Valorant i Legends of Runeterra, a także inicjatywie wydawniczej Riot Forge. Zastanawialiśmy się, czy nowe tytuły twórców League of Legends będą stanowiły poważną konkurencję dla tego typu produkcji dostępnych już na rynku (np. Hearthstone’a). Przedstawiliśmy także nasze wrażenia z kilkugodzinnego ogrania Valorant.

W roli prowadzących po raz kolejny mogliście usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z Szymonem „Hedem” Liebertem oraz gościem specjalnym – Aleksandrem „AJAValanche” Lusiną - Lead Game Designerem w Big Cheese Studio.

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o Baldur’s Gate III i przyszłości dystrybucji gier wideo) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy czwartek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Czy Riot Games zastąpi Blizzarda? 8. odcinek podcastu - ilustracja #2