Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 28 lutego 2020, 16:54

autor: Paweł Woźniak

Czy Baldur's Gate 3 to coś więcej niż nowe Divinity? 7. odcinek podcastu

W najnowszym odcinku Friendly Fire Podcast poruszamy temat Baldur's Gate'a III, a także niedawnej premiery Wolcen: Lords of Mayhem. Rozmawialiśmy także o wpływie koronawirusa na branżę gier wideo oraz graniu jako „ten zły” w RPG-ach.

Jaki będzie Baldur’s Gate III? - Czy Baldur's Gate 3 to coś więcej niż nowe Divinity? 7. odcinek podcastu - wiadomość - 2020-02-28
Jaki będzie Baldur’s Gate III?

Kolejny odcinek podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo, jest już dostępny do odsłuchania w sieci. Wczoraj rozmawialiśmy m.in. o tym, jaki będzie Baldur’s Gate III, o premierze Wolcen: Lords of Mayhem, wpływie koronawirusa na branżę gier wideo, a także graniu jako „ten zły” w RPG-ach. W roli prowadzących po raz kolejny mogliście usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy tym razem rozmawiali z Hubertem Sosnowskim oraz Szymonem „Hedem” Liebertem (który pojawił się tylko na ostatnie 30 minut).

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o obecnej sytuacji Blizzarda czy też przyszłości dystrybucji gier) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy czwartek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Czy Baldurs Gate 3 to coś więcej niż nowe Divinity? 7. odcinek podcastu - ilustracja #2