Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 lutego 2020, 13:49

autor: Froozyy

Czy streaming to przyszłość gier? Posłuchaj 6. odcinka naszego podcastu

W najnowszym odcinku Friendly Fire Podcast rozmawiamy na temat przyszłości gier wideo (m.in. streamingu oraz abonamentów). Poruszamy również inne kwestie, takie jak platformowe potyczki Steama oraz Epic Games.

Jaka jest przyszłość dystrybucji gier wideo? - Czy streaming to przyszłość gier? Posłuchaj 6. odcinka naszego podcastu - wiadomość - 2020-02-24
Jaka jest przyszłość dystrybucji gier wideo?

Dostępny jest już szósty odcinek naszego podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo. Tym razem porozmawialiśmy sobie na temat przyszłości dystrybucji gier wideo (tj. o potyczkach między abonamentami i streamingiem czy też platformowymi bataliami Steama oraz Epic Games). W roli prowadzących po raz kolejny mogliście usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z naszymi kolegami z tvgry.plJordanem Dębowskim oraz Szymonem „Hedem” Liebertem.

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o obecnej sytuacji Blizzarda czy też serii Mass Effect) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy wtorek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli checie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Czy streaming to przyszłość gier? Posłuchaj 6. odcinka naszego podcastu - ilustracja #2