Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2020, 12:00

autor: Entelarmer

Riot Games zdradza datę premiery Legends of Runeterra

Studio Riot Games ujawniło datę premiery gry Legends of Runeterra. Karcianka z bohaterami League of Legends wyjdzie z bety jeszcze w tym miesiącu.

Riot Games zdradza datę premiery Legends of Runeterra - ilustracja #1
Pełna wersja karcianki z bohaterami LoL-a ukaże się pod koniec miesiąca.

Beta-testy Legends of Runeterra powoli zbliżają się do końca. Firma Riot Games ujawniła datę premiery pełnej wersji swojej karcianki. Gra ukaże się 30 kwietnia i będzie dostępna nie tylko na komputerach osobistych, ale też urządzeniach mobilnych, pozwalając na wspólną zabawę użytkownikom wszystkich platform. Debiut przyniesie ze sobą także dodanie kolejnego, siódmego już regionu oraz ponad 120 nowych kart. Część z nich poznamy w nadchodzących tygodniach, a zestaw wprowadzający je pojawi się wraz z patchem zaplanowanym na 28 kwietnia.

Należy zaznaczyć, że debiut nie pociągnie za sobą zresetowania postępów. Wszystko, co zdobyliście lub zakupiliście w ramach bety, zostanie zachowane po premierze pełnej wersji Legends of Runeterra. Ponadto, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, jeśli wzięliście udział w testach i zalogujecie się w grze nie później niż 8 maja do godziny 8:59 czasu polskiego, po tym terminie otrzymacie w prezencie unikalnego strażnika: Pomylonego Poro (Moonstruck Poro Guardian). Więcej informacji na temat premiery (w tym wymagań sprzętowych oraz pierwszego sezonu rankingowego) znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Niestety, na razie nie otrzymamy polskiej wersji językowej.