Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2020, 09:08

autor: Adrian Werner

Premiera Legends of Runeterra, można już grać na telefonie

Ukazał się patch 1.0 do karcianki Legends of Runeterra, co oznacza, że gra opuściła fazę testów. Produkcja dostępna jest na PC i urządzeniach mobilnych. Przy okazji zyskała ponad 120 nowych kart i dodatkowy region.

Premiera Legends of Runeterra, można już grać na telefonie - ilustracja #1
Gra otrzymała patch 1.0 i tym samym zadebiutowała jej pełna wersja.

Po kilku miesiącach otwartych beta-testów studio Riot Games rozpoczęło udostępnianie pełnej wersji Legends of Runeterra, czyli karcianki osadzonej w uniwersum League of Legends. Produkcja nie zadebiutowała od razu na całym świecie. Jej udostępnianie odbywa się etapami, zależnie od platform sprzętowych i regionów. Proces ten zakończy się jutro.

W przypadku Polski nie musimy na szczęście czekać. W naszym kraju Legends of Runeterra dostępne jest już na wszystkich trzech platformach docelowych, czyli na pecetach oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Przypomnijmy, że Legends of Runeterra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Pełna wersja pozwala zachować wszystkie postępy i zakupy z otwartej bety. Warto dodać, że premiera gry przyniosła również sporo nowej zawartości, w tym zestaw ponad 120 dodatkowych kart oraz niedostępny wcześniej region.

  1. Zagraj w Legends of Runettera na PC
  2. Legends of Runeterra w Google Play
  3. Legends of Runeterra w App Store
  4. Legends of Runeterra – graliśmy i wiemy, co karcianka LoL zrobi lepiej od Hearthstone'a
  5. Legends of Runeterra - poradnik do gry