Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2020, 09:08

Premiera Legends of Runeterra, można już grać na telefonie

Ukazał się patch 1.0 do karcianki Legends of Runeterra, co oznacza, że gra opuściła fazę testów. Produkcja dostępna jest na PC i urządzeniach mobilnych. Przy okazji zyskała ponad 120 nowych kart i dodatkowy region.

Premiera Legends of Runeterra, można już grać na telefonie - ilustracja #1
Gra otrzymała patch 1.0 i tym samym zadebiutowała jej pełna wersja.

Po kilku miesiącach otwartych beta-testów studio Riot Games rozpoczęło udostępnianie pełnej wersji Legends of Runeterra, czyli karcianki osadzonej w uniwersum League of Legends. Produkcja nie zadebiutowała od razu na całym świecie. Jej udostępnianie odbywa się etapami, zależnie od platform sprzętowych i regionów. Proces ten zakończy się jutro.

W przypadku Polski nie musimy na szczęście czekać. W naszym kraju Legends of Runeterra dostępne jest już na wszystkich trzech platformach docelowych, czyli na pecetach oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Przypomnijmy, że Legends of Runeterra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Pełna wersja pozwala zachować wszystkie postępy i zakupy z otwartej bety. Warto dodać, że premiera gry przyniosła również sporo nowej zawartości, w tym zestaw ponad 120 dodatkowych kart oraz niedostępny wcześniej region.

  1. Zagraj w Legends of Runettera na PC
  2. Legends of Runeterra w Google Play
  3. Legends of Runeterra w App Store
  4. Legends of Runeterra – graliśmy i wiemy, co karcianka LoL zrobi lepiej od Hearthstone'a
  5. Legends of Runeterra - poradnik do gry