Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 6 czerwca 2020, 10:00

autor: Paweł Woźniak

Wiemy, kto zagra w finale Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Poznaliśmy uczestników wielkiego finału turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, którzy już w tę niedzielę zawalczą o główną nagrodę w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowy puchar.

Wiemy, kto zagra w finale Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
Poznaliśmy finalistów turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!.

Wczoraj wieczorem mieliśmy okazję obejrzeć półfinałowe zmagania zawodników turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E. Wedel oraz firmą Riot Games. Tym samym poznaliśmy uczestników wielkiego finału, który odbędzie się już w tę niedzielę (tj. 7 czerwca). O główną nagrodę w postaci 8 tys. złotych powalczą: Wilq oraz Damaneks. Natomiast o trzecie miejsce zagrają: Duofanel oraz Brykacz.

Transmisję z potyczek planujemy nadawać dla Was od godziny 19:00 na naszym kanale Twitch (może to być jednak utrudnione z powodu braku trybu obserwatora). Jeśli chcecie być na bieżąco z wynikami rozgrywek, obserwujcie nas na Twitterze oraz Facebooku.

Poniżej prezentujemy harmonogram całego turnieju oraz pulę nagród.

Harmonogram:

Nagrody w turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

1. miejsce - 8 000 zł

2. miejsce – 4 000 zł

3. miejsce – 3 000 zł

4. miejsce – 2 000 zł

5-8. miejsce – 1 000 zł

Co więcej, dla uczestników 1/8 finału oraz wielkiego finału przewidziane są także słodkie upominki od marki E.Wedel.

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na naszej stronie. Śledź pojedynki zawodników w słodkim turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!