Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 30 marca 2020, 16:00

autor: Froozyy

Rusza rejestracja do Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Kolejny dzień w czterech ścianach? #zostanwdomu i zagraj z nami w turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Wiedźmina nie ma, ale do wygrania góra czekolady i nawet 8 tys. złotych!

Rusza rejestracja do Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
Rozpoczynamy zapisy do turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!.

A rodzice mówili, że z gier nic nie ma w życiu. Teraz możecie połączyć ulubione hobby z walką o nawet 8 tys. złotych! I o słodycze, oczywiście. Ruszamy z zapisami do kolejnego turnieju by Wedel Up!. Tym razem zapraszamy Was do wzięcia udziału w licencjonowanym turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Uczestnicy rozgrywek powalczą o tytuł najlepszego gracza Legends of Runeterra oraz nagrody z puli 21 000 złotych, a także zestawy słodkości od marki E.Wedel. Wszelkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdziecie pod tym adresem.

Poniżej przedstawiamy dokładne zasady otwartych kwalifikacji Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!.

Zasady otwartych kwalifikacji

Rejestracja do turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! trwa od 30 marca 2020 r. godz. 16:00 do 13 kwietnia 2020 r. godz. 20:00 na oficjalnej stronie w serwisie Toornament.

O dostaniu się do rozgrywek decyduje kolejność wysłania zgłoszeń. Pierwszym etapem będą otwarte kwalifikacje, podzielone na sześć części. W każdej z nich maksymalnie 32 zawodników zostanie podzielonych na pary i rozegra spotkania w strukturze drabinki pojedynczej eliminacji w systemie BO3. Zwycięzca przechodzi dalej, a przegrany odpada. Finaliści kwalifikacji awansują do dalszego etapu.

Nagrody w turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju Legends of Runeterra Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

1. miejsce - 8 000 zł

2. miejsce – 4 000 zł

3. miejsce – 3 000 zł

4. miejsce – 2 000 zł

5-8. miejsce – 1 000 zł

Co więcej, dla uczestników 1/8 finału oraz wielkiego finału przewidziane są także słodkie upominki od marki E.Wedel.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach i wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek. #zostanwdomu i zagraj razem z Wedel Up!