Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 marca 2020, 18:21

autor: Michał "Czarny Wilk" Grygorcewicz

Wiosenna promocja na czytniki e-booków Kindle w Amazon.de

Niemiecki oddział firmy Amazon przygotował wiosenną promocję na jedne z najpopularniejszych czytników e-booków świata - Kindle 10 i Kindle Paperwhite 4.

Niemiecki Amazon przygotował wiosenne promocje na czytniki e-booków Kindle. Podobnie jak w czasie Black Friday, ceny obniżono dość znacząco, nawet o 40 euro. Promocją objęto Kindle Paperwhite IV oraz Kindle 10. Mieszkańcy Niemiec mogą wybierać między wersjami z reklamami albo bez, do Polski wysyłane są jedynie droższe edycje pozbawione materiałów marketingowych.

Wiosenna promocja na czytniki e-booków Kindle w Amazon.de - ilustracja #1
Kindle to od lat jedne z najlepszych czytników e-booków na rynku.

W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona. Warto pamiętać, że z uwagi na pandemię koronawirusa czas realizacji przesyłki może być dłuższy od deklarowanego na stronie. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Kindle 10 (wersja bez reklam) –67,17 euro (ok. 306 zł)
  2. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 8GB WLAN (wersja bez reklam) –103,35 euro (ok. 470 zł)
  3. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 32GB WLAN (wersja bez reklam) –134,36 euro (ok. 611 zł)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.