Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2020, 15:35

Wyciek trailera i daty premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Wyciekł trailer zremasterowanej wersji kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2, czyli szalenie popularnej strzelanki FPP wydanej pierwotnie w 2009 roku. Zadebiutuje ona na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Wygląda na to, że wszystkie doniesienia z ostatnich miesięcy za kilka godzin znajdą swoje oficjalne potwierdzenie. Otóż wyciekł trailer Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, czyli odświeżonej wersji kampanii dla pojedynczego gracza z wydanej pierwotnie w 2009 roku strzelanki FPP przygotowanej przez studio Infinity Ward. Jak podaje Eurogamer, zgodnie z danymi z PlayStation Store tytuł zadebiutuje już jutro i będzie kosztował 25 euro (czyli około 114 złotych). Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, niemal pewne jest, że prócz posiadaczy konsoli firmy Sony w tytuł zagrać będą mogli również użytkownicy pecetów i Xboksów One.

Co ciekawe, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered najprawdopodobniej było już gotowe od dwóch lat. Uwagę na to zwróciły osoby prowadzące twitterowe konto Call of Duty News. Potwierdzają to źródła serwisu Eurogamer. Według nich, Activision czekało na odpowiedni moment na premierę. Wydaje się, że wybrało bardzo dobrze, zważywszy na to, że marka Call of Duty, dzięki wydanemu na początku tego miesiąca darmowemu Warzone, jest obecnie na ustach wielu osób.

Ponadto zgodnie z trailerem, który dziś wyciekł, równolegle z premierą Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered sieciowy tryb ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone otrzymają specjalny zestaw przedmiotów kosmetycznych, inspirowanych tytułem z 2009 roku. Mowa tu między innymi o skórce oraz emblemacie Ghosta oraz akcesorium do broni. Dostęp do tego zestawu otrzymają wszyscy, którzy zakupią remaster kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2.

Wyciek trailera i daty premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered - ilustracja #1
Modern Warfare 2 będzie obchodziło w tym roku jedenaste urodziny.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że dzięki błędowi niemieckiego oddziału Sony niektórzy gracze w tym kraju mogą już zagrać w Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Donoszą oni, że cała zawartość kampanii pozostała nienaruszona, łącznie z kontrowersyjną misją No Russian.

  1. Oficjalna strona cyklu Call of Duty
  2. Call of Duty: Modern Warfare 2 - recenzja gry