Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Balouve Mines | Solucja Final Fantasy XV poradnik Final Fantasy XV

Balouve Mines to jedna z pierwszych zagmatwanych lokacji - tutaj już będzie trzeba podróżować pomiędzy kilkoma piętrami, a nie wzdłuż jednej prostej ścieżki jak w przypadku Myrlwood Forest czy Malmalam Thicket. Jednakże, spotkasz tu jedynie dwa rodzaje przeciwników, z czego jeden to boss. Rekomendowany poziom, by odwiedzić tą lokację, to 50. Wewnątrz Balouve Mines znajdziesz Royal Tomb, z ukrytą wewnątrz bronią Bow of the Clever.

Lokalizacja

Wejście do Balouve Mines. - Balouve Mines | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Wejście do Balouve Mines.

Wejście do Balouve Mines znajdziesz w południowej części mapy, na południe od miasta Hammerhead. Gdy dotrzesz w pobliże lokacji musisz jeszcze znaleźć przejście w ogrodzeniu, przedostać się przez nie, a następnie biec ścieżką w stronę kopalni, by po chwili dotrzeć do wejścia. Dokładna lokalizacja widoczna jest na obrazku powyżej.

Przeciwnicy

Nazwa

Wskazówki

Goblin

Wrażliwy na Polearms, Daggers, Fire i Light, odporny na Ice. Może okazjonalnie ukraść przedmiot graczowi.

Aramusha (boss)

Wrażliwy na Swords, Daggers, Lightning i Light, odporny na Fire. Zdolny spowodować natychmiastową śmierć (Instant Death) nawet kilku postaci na raz.

Wewnątrz spotkasz jedynie dwójkę przeciwników, z czego przez większość czasu walczyć będziesz po prostu ze słabymi Goblinami, które pełnią tutaj rolę zapychaczy. Są one beznadziejne w walce, jednak potrafią wykraść graczowi przedmiot. Na obu wrogów przydają się bronie z dodatkowymi obrażeniami od Light, a także te z grupy Daggers.

Przejście

Przejście z widocznym w tle depozytem ognia. - Balouve Mines | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Przejście z widocznym w tle depozytem ognia.

Gdy dotrzesz na miejsce, wejdź do kopalni, zbliż się do znajdującej się przy wejściu windy i skorzystaj z niej, by dostać się na niższe piętro. Wyjdź na pierwszym piętrze, na które trafisz (B1F) i kieruj się po prostu wzdłuż tunelu, eliminując po drodze grupy uciążliwych Goblinów. Dojdź do końca ścieżki, a następnie odbij w lewo, wbiegając w wąskie przejście - znajduje się tam depozyt ognia, więc trudno je przeoczyć. Wykorzystaj to przejście, by dojść na niższe piętro.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie