Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chapter 8 - Seaworthy | Solucja Final Fantasy XV poradnik Final Fantasy XV

Książe w towarzystwie swoich towarzyszy wraca ze zdobytym mythrilem. Drużynę czekają przygotowania do podróży przez morzę, gdzie mają spotkać się z Luną.

A Precious Source of Power

Rekomendowany poziom: 27

Klient: Holly

Exp: 500

Nagroda: Mythril Component x1

Z pomocą wyjątkoo znajomego łowcy oczyść fabrykę z daemonów - Chapter 8 - Seaworthy | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Z pomocą wyjątkoo znajomego łowcy oczyść fabrykę z daemonów

Przejdź przez most i udaj się do drugiego łowcy. Wasze zadanie jest proste - macie pozbyć się daemonów w fabryce. Są one bardzo podatne na ogień. W trakcie eliminacji, uruchomi się licznik - masz pięć minut na pokonanie wszystkich przeciwników. Jest to zdecydowanie więcej czasu niż potrzebujesz, bo wrogów jest tylko garstka. Po walce udaj się do wyjścia.

Brave New World

Rekomendowany poziom: 29

Klient: Cid

Exp: 1000

Za windą znajdziesz ascension coin - Chapter 8 - Seaworthy | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Za windą znajdziesz ascension coin

To typowe zadanie otwarte, w którym masz pozostawioną wolną rękę. Warto skorzystać ze swobody, by poeksplorować świat i porobić aktywności poboczne. Na mapie świata odblokowała się cała masa zadań pobocznych, polowań i innych interesujących lokacji do zwiedzenia. Gdy ruszysz na spotkanie w Cape Caem, przez naprawdę spory czas nie będziesz mógł tutaj powrócić. Jak się już zdecydujesz, użyj windy (za windą znajdziesz kolejny ascension coin) w docelowym miejscu i porozmawiaj z Corem, by ten podarował Ci Magic Flask. Następnie udaj się do łodzi i wyrusz do nowego miasta, Altissia.