Final Fantasy XV: Zepsute auta
Aktualizacja:

Co jakiś czas napotkasz mieszkańców, których pojazdy odmówiły posłuszeństwa. Aby im pomóc, musisz mieć w ekwipunku repair kit. Przedmiot można zakupić w Hammerhead i kilku innych stacjach Coernix. Dobrze zaopatrzyć się w 30 zestawów narzędzi, by ukończyć wszystkie dostępne zadania.
Leide
Nazwa zadania | Warunek odblokowania | Nagroda |
Stranded On The Sand | Dotrzyj do rozdziału 2 i ukończ "Highway Helper". | 500EXP, 900 GIL |
Automotive Agitation | Dotrzyj do rozdziału 2 i ukończ "Stranded On The Sand". | 1500 EXP, 6000 GIL |
Unlucky Driver | Dostępne od początku gry. | 300 EXP, 500 GIL |
Car-Mic Retribution | Dotrzyj do rozdziału 4 i ukończ "Broken-Down". | 500 EXP, 1500 GIL |
Waiting For Help | Dotrzyj do rozdziału 4 i ukończ "Car-Mic Retribution". | 350 EXP, 900 GIL |
Roadside Assistance | Dotrzyj do rozdziału 3 i ukończ "Stranded On The Sand". | 500 EXP, 900 GIL |
Highway Helper | Dostępne od początku gry. | 300 EXP, 500 GIL |
Careless In A Car | Dotrzyj do rozdziału 9 i ukończ "Higway Helper". | 1500 EXP, 6000 GIL |
One Tune-Up Too Many | Dotrzyj do rozdziału 3 i ukończ "Unlucky Driver". | 350 EXP, 900 GIL |
Broken-Down | Dostępne od początku gry. | 300 EXP, 500 GIL |
Duscae
Shoulda Been Serviced | Odwiedź stację Coernix w Lestallum w trakcie rozdziału 6. | 350 EXP, 900 GIL |
I'm Late! | Odzyskaj dostęp do Regali i ukończ "New to the Road". | 500 EXP, 1500 GIL |
New To The Road | Dotrzyj do rozdziału 3. | 350 EXP, 900 GIL |
The Jolly Joyrider | Dotrzyj do rozdziału 3. | 350 EXP, 900 GIL |
Tune-Up, Shmune-Up | Dotrzyj do rozdziału 3 i ukończ "Shoulda Been Serviced". | 1500 EXP, 6000 GIL |
Wild Beasts On The Open Road | Dotrzyj do rozdziału 3. | 500 EXP, 1500 GIL |
That Brand-New Car Smell | Odzyskaj dostęp do Regali i ukończ "Shoulda Been Serviced". | 350 EXP, 900 GIL |
The Perpetual Passenger | Ukończ polowanie "A Behemoth Undertaking" i dotrzyj do Cape Caem w rozdziale 6. | 1500 EXP, 6000 GIL |
Through A Rose-Tinted Windshield | Dotrzyj do rozdziału 9 I ukończ " The Perpetual Passenger". | 1500 EXP, 6000 GIL |
Hurrying Home | Dotrzyj do rozdziału 9 I ukończ " Through a Rose-Tinted Windshield". | 500 EXP, 1500 GIL |
Cleigne
Keep Calm And Keep Driving | Dotrzyj do rozdziału 8 i ukończ "Dude, Where's My Car?". | 800 EXP, 2500 GIL |
A Driver In Despair | Dotrzyj do rozdziału 6 i ukończ "Vehicle Vexation". | 400 EXP, 1500 GIL |
My Beloved Chariot | Odwiedź Cleigne. | 400 EXP, 1500 GIL |
Alone On The Road | Dotrzyj do rozdziału 9 i ukończ "My Beloved Chariot". | 1500 EXP, 6000 GIL |
A Manic Motorist | Dotrzyj do rozdziału 9 i ukończ "My Beloved Chariot". | 1500 EXP, 6000 GIL |
Dude, Where's My Car? | Dotrzyj do rozdziału 6. | 800 EXP, 2500 GIL |
Big Head Behind The Wheel | Odwiedź Cape Caem w rozdziale 6. | 400 EXP, 1500 GIL |
Oh My Grease-Monkey Goddess! | Odwiedź Cape Caem w rozdziale 6 i ukończ "Big Head Behind the Wheel". | 400 EXP, 1500 GIL |
Vehicle Vexation | Odwiedź Cleigne. | 400 EXP, 1500 GIL |
Pedal To The Metal | Dotrzyj do rozdziału 9 i ukończ "A Manic Motorist". | 1500 EXP, 6000 GIL |
Pomocne filmy wideo
- Final Fantasy XV - poradnik do gry
- Final Fantasy XV: Poradnik do gry
- Final Fantasy XV: Zadania poboczne
- Final Fantasy XV: Polowania
- Final Fantasy XV: Ulepszenia samochodu, zadania Cindy i airship
- Final Fantasy XV: Nieśmiertelniki dla Dave'a
- Final Fantasy XV: Zadania Dino
- Final Fantasy XV: Składniki dla Takki
- Final Fantasy XV: Sania - zbieranie próbek fauny i flory
- Final Fantasy XV: Navyth - łowienie ryb
- Final Fantasy XV: Zadania fotograficzne dla Vyv
- Final Fantasy XV: Zadania dla kupców w Lestallum
- Final Fantasy XV: Ratowanie chocobo dla Wiza
- Final Fantasy XV: Zadania od Holly
- Final Fantasy XV: Pozostałe zadania
- Final Fantasy XV: Misje ratunkowe
- Final Fantasy XV: Zepsute auta
- Final Fantasy XV: Scraps of Mystery
- Final Fantasy XV: Pamiątkowe zdjęcia
- Final Fantasy XV: Cid - Ulepszenia broni
- Final Fantasy XV: Tours
- Final Fantasy XV: Randolph i legendarne bronie
- Final Fantasy XV: Zadania poboczne
- Final Fantasy XV: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Gra się zmieniła - rozdział 10 - są 2 zadania poboczne, których nie ma opisanych w poradniku.
Rozdział 13 - jest wersja alternatywna, w której sterujemy pozostałą 2 bohaterów
Rozdział 14 został całkowicie przemodelowany - zadania poboczne (3), nowi wrogowie i nowe przedmioty
Poradnik wymaga sporej aktualizacji
Witam wszystkich,
może ktoś pomoże... Gram w FF XV na Xbox One S i mam problem z pokonaniem ostatniego bossa, tj. Ifrit. Kiedy HP spada mu do minimum i wgląda jakby zaraz miał być koniec to potem mogę tak naście minut go atakować i nic :(
Pozdr.
Słabo już pamiętam, bo chwilę temu przechodziłem, ale bodajże trzeba sparować/skontrować jeden z jego specjalnych ataków. Spróbuj poczekać, aż wystrzeli się w powietrze i spróbuje Cię zaatakować - może pojawi się quick time event. Ogólnie to jak ma minimum hp, to nie skupiaj się na ataku, tylko właśnie polataj po arenie, poczekaj na jakiś combo wroga i w końcu "coś" się stanie.
Witam wszystkich czy kto ktokolwiek wie jak wrocic do altissia city on the sea? niechcacy wrocilem na lad i nie wiem jak wrocic tam by dokaczyc Qesta z glownego watku.Odrazu pisze ze motorowka nie da sie plync drugi raz chyba ze czegos nie wiem heh.Prosze o pomoc bez tego moge zapomniec o ukonczeniu finala ktorego tak kochamy.
Jak pójdziesz wypocząć do jakiegoś miejsca, hotelu itp. to jest tam opcja w pokoju "Call Umbra" możesz tam wybrać czy chcesz się gdzieś przetransportować.
witam , jeśli poradnik jest ukończony to gdzie są misje związane z niszczeniem baz wroga , ja skończyłem juz dwie ,misje te pojawiaja się jak na niebi widać wielki statek magitecku, jak przegapiłem to w poradniku to przepraszam
czemu nie moge zdobyc Ulric's Kukris zabijam ifria potem wracam do pierwszej lokacji i nie ma Psychomancera tylko cały czas pojawia sie Iseultalon
Po ubiciu Ifrita, musisz wjechać windą do góry, a następnie zjechać w dół, pokonać 2 red gianty, które będą w miejscu walki z Ifritem. Dopiero teraz możesz wrócić w wyznaczone miejsce i zdobyć daggery.
Czasami lokacja się buguje i konieczne jest jeszcze zgładzenie 3 black flanów, zaraz obok wejścia do tunelu (blisko walki z behemoth kingiem). Jeśli i to nie pomoże, możliwe, że konieczne będzie zgładzenie Iseultalona. (kolejność zabijania: Iseultalon -> black flany -> wjazd windą na górę -> zabicie 2x giantów -> mob od daggerów się pojawi).
pomogło dzieki a czym sie rózni new game + teraz ?
W New Game + zachowujesz:
+Doświadczenie i poziom
+Ascension
+Survival, Photography i Fishing
+Ubrania drużyny
+Bronie
+Royal Arms
+Akcesoria
+Przedmioty
+Gil
+Zaklęcia
+Receptury Ignisa
+Modyfikacje i ulepszenia Regali (poza możliwością latania)
+Możliwość wynajęcia Chocobo od początku gry
Tymczasem, cała fabuła, hunty, misje poboczne zostaną zresetowane i po prostu gramy od początku. Na chwilę obecną to tyle. Twórcy zapowiedzieli, że FFXV dostanie więcej cutscenek, niektóre wątki zostaną lepiej poprowadzone, czy rozdział 13 zostanie zmodyfikowany. New Game+ ma ułatwić graczom, którzy ukończyli grę w ponownym przejściu fabuły i dotarciu do tych nowości w przyszłości. Możesz również po raz kolejny zdobyć unikalne przedmioty w grze. Niewykluczone, że dlc też coś dodadzą w przyszłości ;)
Bedzie cos jak zdobyc najlepszy ekwipunek itp ? :)
Tak, będzie rozdział o "legendarnych" questach, w którym opisane będzie zdobycie najlepszych w grze broni. :) Będzie też rozdział o podziemiach z kategorii "menace", gdzie dobre bronie też są. :P
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
