Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chapter 11 - In the Dark | Solucja Final Fantasy XV poradnik Final Fantasy XV

Noctis i reszta drużyny po raz kolejny udają się w podróż pociągiem. Tym razem jednak, ma ona zupełnie inny wymiar, a pojawienie się Ardyna zwiastuje początek poważnych problemów..

Express Train for Trouble

Rekomendowany poziom: 34

Klient: -

Exp: 4500

Biegnij za Ardynem - Chapter 11 - In the Dark | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Biegnij za Ardynem

Biegnij przed siebie i szukaj Ardyna. Otwórz jedne z drzwi w przedziale i skonfrontuj się z kanclerzem kilka wagonów dalej. Niestety, Wasza rozmowa zostanie nagle przerwana. Biegnij na koniec pociągu, gdzie czekają Cię żołnierze imperialni. Od tej pory czeka Cię sporo walk - przeciwnicy w tym rozdziale są mało odporni błyskawice i dobrze zaopatrzyć się w zaklęcia/broń o tym żywiole.

W pierwszej kolejności eliminuj Shock Tropperów - Chapter 11 - In the Dark | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
W pierwszej kolejności eliminuj Shock Tropperów

W końcu przeciwnicy rozwalą jeden z wagonów - udaj się na konfrontację z nimi. Zauważ, że imperialni będą próbować zniszczyć pociąg, musisz więc zadbać o ich szybkie eliminowanie. W pierwszej kolejności niszcz Shock Tropperów, ponieważ zdecydowanie zadają największe obrażenia. Bardzo dobrze na nich sprawdzają się daggery.

Zniszcz czołg nim zdąży wystrzelić - Chapter 11 - In the Dark | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Zniszcz czołg nim zdąży wystrzelić

W pewnym momencie pojawi się czołg - użyj szybko point-warpu i zniszcz cel zanim wystrzeli. Akcja przeniesie się na dach pociągu - walcz z kolejnymi przeciwnikami.

1 - Chapter 11 - In the Dark | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Następnie teleportuj się do statków na niebie, wejdź do środka i niszcz shock troopery - Chapter 11 - In the Dark | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry

Następnie teleportuj się do statków na niebie, wejdź do środka i niszcz shock troopery. Zauważ, że po pokonaniu żołnierzy w środku, pojawi się licznik na ewakuacje z danego transportowca. Musisz uciec na czas, teleportując się do innego statku. Po destrukcji czterech statków, rozdział dobiegnie do końca.