Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pitioss Ruins | Solucja Final Fantasy XV Jak dostać się do Pitioss Ruins?

Lokalizacja podziemia Pitioss. - Pitioss Ruins | Solucja Final Fantasy XV - Final Fantasy XV - poradnik do gry
Lokalizacja podziemia Pitioss.

Pitioss to bonusowe podziemie, a także najbardziej unikalna lokacja ze wszystkich w grze. Wewnątrz nie znajdziesz ani jednego przeciwnika, gdyż całe podziemie polega na eksploracji i pełne jest elementów zręcznościowych, wymagających od gracza mistrzowskiego opanowania poruszania się i skakania po platformach.

By dostać się do tego podziemia, będzie trzeba wcześniej ulepszyć Regalię - szczegóły odnośnie tego tematu znajdziesz w rozdziale "Zadania Cindy/Ulepszenia Regalii". Następnie należy wyruszyć z Verinas Mart - Ravatogh na północ właśnie przy pomocy latającej Regalii - dostanie się w wyznaczone miejsce (widoczne na powyższym obrazku) jest możliwe jedynie przy pomocy "latającego samochodu". Dodatkowo, wejście do podziemi otwarte jest jedynie w nocy - w dzień będzie po prostu zamknięte.

Jako iż opisanie tej ogromnej lokacji jest w gruncie rzeczy niemożliwe, gdyż wewnątrz brakuje jakichkolwiek charakterystycznych punktów odniesienia, poniżej znajdziesz film przedstawiający proces dotarcia do podziemia, jak i do zdobycia głównego skarbu znajdującego się wewnątrz - Black Hood.

Film z opisem przejścia podziemia