Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Final Fantasy XV - poradnik do gry

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Kweh! W poradniku do gry Final Fantasy XV znajdziesz szczegółowy, ilustrowany opis głównego wątku oraz występujących w grze misji pobocznych. Dodatkowo, zawierał on będzie także opis uzbrojenia, umiejętności czy lokalizację sekretów.

Nieoficjalny poradnik do gry Final Fantasy XV zawiera wszystkie potrzebne informację, by ukończyć grę w 100 procentach. W początkowych rozdziałach, zamieszczone zostały podstawowe informacje na temat rozgrywki. Zapoznasz się tutaj z opisem interfejsu, sterowania i podstawowych mechanizmów gry. Przeczytasz również cenne porady i podpowiedzi, które ułatwią Ci rozgrywkę.

Kolejne rozdziały przedstawiają opis głównego wątku fabularnego, z szczegółowo opisanymi trudniejszymi momentami rozgrywki, potyczkami z bossami i łamigłówkami. Dokładnie ilustrowany poradnik, krok po kroku przeprowadzi Cię przez historię w grze.

W poradniku znajdziesz również dokładny opis wszystkich misji pobocznych i opcjonalnych wyzwań, które na Ciebie czekają w grze. Przygotowany został opis wszystkich sekretów, nagród, przedmiotów do kolekcjonowania i osiągnięć do odblokowania.

Final Fantasy XV stanowi kolejna odsłonę bestsellerowej marki. Gracze kierują poczynaniami księcia Noctisa Lucisa Caeluma, który próbuje obronić rodzime miasto-państwo Lucis przed agresją ze strony Imperium Niflheim. W konfrontacji z przeciwnikami bohater może posługiwać się magią, specjalnymi umiejętnościami, a także bogatym asortymentem magicznych mieczy. Rozgrywka prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a walka oraz eksploracja dużych, otwartych lokacji odbywają się w czasie rzeczywistym.

Grzegorz Misztal, Jakub Bugielski (www.gry-online.pl)

Informacje o Final Fantasy XV - poradnik do gry

Autorzy : Jakub Bugielski, Grzegorz Alban3k Misztal

Ostatnia aktualizacja : 6 lutego 2017

Poradnik zawiera : strony: 89, ilustracje: 364 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 18.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Final Fantasy XV - poradnik do gry