Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Pokój wspólny w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Pokój wspólny [Common Room]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

Brak - Pokój wspólny w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Brak

Brak

Pokój wspólny to pomieszczenie przeznaczone do relaksu. Można w nim umieścić obiekty takie jak telewizory, stoły bilardowe czy inne artykuły służące rekreacji lub ćwiczeniom. Więźniowie chętnie korzystają z tego typu luksusów - rzecz jasna o ile reżim im na to pozwala, czyli oferuje czas wolny.

Nietrudno zauważyć, że obiekty zapewniające rozrywkę można wstawić w dowolnym pomieszczeniu - pokój wspólny nie jest wcale potrzebny - Pokój wspólny w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Nietrudno zauważyć, że obiekty zapewniające rozrywkę można wstawić w dowolnym pomieszczeniu - pokój wspólny nie jest wcale potrzebny. Jeśli jednak czujemy potrzebę wydzielenia specjalnej strefy, w której więźniowie będą odpoczywać (a nie chcemy, by był to np. spacerniak), to możemy pomyśleć nad tego typu inwestycją. Warto jednak zadbać w takim przypadku o znaczną ilość wolnego miejsca, bo zbyt duża ilość penitencjariuszy w jednym pokoju niemal zawsze oznacza kłopoty.

Ciekawe jest to, że telewizory nie wymagają prądu do działania. Nie trzeba więc doprowadzać kabli do tego pomieszczenia.