Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Składzik w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Składzik [Storage]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

Brak - Składzik w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Brak

Brak

Przeznaczenie składziku jest dość oczywiste - przechowuje się w nim obiekty niewykorzystywane w danym momencie w żadnej części więzienia.

Oznacza to, że w tym miejscu składuje się wszystkie zdemontowane przedmioty i przyrządy, jak również nadwyżki towarów (np - Składzik w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Oznacza to, że w tym miejscu składuje się wszystkie zdemontowane przedmioty i przyrządy, jak również nadwyżki towarów (np. ponadprogramowe światła - screen powyżej).

Przydatność tego pomieszczenia jest bardzo dyskusyjna - wszystkie obiekty dostarczane przez ciężarówki są składowane przed więzieniem (screen powyżej), więc tworzenie specjalnego obszaru specjalnie do tego celu jest w zasadzie bezsensowne - Składzik w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Przydatność tego pomieszczenia jest bardzo dyskusyjna - wszystkie obiekty dostarczane przez ciężarówki są składowane przed więzieniem (screen powyżej), więc tworzenie specjalnego obszaru specjalnie do tego celu jest w zasadzie bezsensowne. Teoretycznie umieszczenie składziku obok kuchni może ułatwić transport żywności, jednak w rzeczywistości nie zdaje się to na zbyt wiele: półprodukty i tak trzeba najpierw przenieść do składziku, co zajmuje tyle samo czasu.