Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Cela wspólna w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Cela wspólna [Holding Cell]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagania

5x5 - Cela wspólna w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

5x5

Ławka [Bench]

Toaleta [Toilet]

Pomieszczenie musi być zamknięte

Cela wspólna ma charakter tymczasowej poczekalni dla więźniów, którzy nie mają jeszcze własnej, "zwykłej" celi. Bandyci przetrzymywani w tym pomieszczeniu nie mogą spać, przez co prędzej czy później zaczną się denerwować. Pewnym problemem jest też to, że po stworzeniu tego typu obszaru pewna ilość strażników zacznie w nim stacjonować - i to niezależnie od obecności więźniów (strażnicy często pilnują pustych pokoi). To rezultat błędu w grze, który najpewniej zostanie niedługo naprawiony.

W aktualnej wersji Prison Architect cele wspólną warto stworzyć wyłącznie do tego, aby dostać refundację z jednego z grantów (patrz rozdział: Budżet) - Cela wspólna w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

W aktualnej wersji Prison Architect cele wspólną warto stworzyć wyłącznie do tego, aby dostać refundację z jednego z grantów (patrz rozdział: Budżet). Po otrzymaniu pieniędzy należy przekwalifikować pomieszczenie do innego typu, ponieważ jako takie nie jest zbyt przydatne: dużo ważniejsza jest inwestycja w znaczną ilość zwykłych cel. Z tego też względu nie warto poświęcać na to pomieszczenie zbyt dużo miejsca i zadowolić się rozmiarem minimalnym (wbrew temu, co ukazuje powyższa ilustracja).