Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Izolatka w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Izolatka [Solitary]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagania

Brak limitu - Izolatka w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Brak limitu

Pomieszczenie musi być zamknięte

Izolatka to najmniejsze pomieszczenie w grze - do jego funkcjonowania wystarcza jedno pole. Nie wymaga też żadnych obiektów, a jedynie odgrodzenia od świata zewnętrznego przy pomocy zamykanych drzwi.

Pokoi tego typu warto mieć co najmniej kilka - na wypadek, gdyby więźniowie wszczęli większą burdę, a ich szybkie uspokojenie było nieodzowne.

Jeśli bandyta w jakikolwiek sposób naruszy regulamin więzienia, to po krótkiej chwili zostanie odprowadzony do najbliższej izolatki i - co szczególnie ciekawe - nie będzie miał szans na ucieczkę (nawet jeśli pomieszczenie otworzono na oścież) - Izolatka w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Jeśli bandyta w jakikolwiek sposób naruszy regulamin więzienia, to po krótkiej chwili zostanie odprowadzony do najbliższej izolatki i - co szczególnie ciekawe - nie będzie miał szans na ucieczkę (nawet jeśli pomieszczenie otworzono na oścież). O tym, ile czasu więźniowie spędzą w odosobnieniu, można zadecydować dzięki zakładce Polityka więzienia [Policy] w oknie raportów (patrz rozdział: Polityka więzienia i podkopy).