Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sala odwiedzin w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Sala odwiedzin [Visitation]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

Brak - Sala odwiedzin w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Brak

Stół do odwiedzin [Visitor Table]

Przeznaczenie tego pomieszczenia jest chyba oczywiste - dzięki niemu więźniowie mogą spotkać się ze swoimi rodzinami. Odwiedziny odbywają się codziennie, w godzinach od 8 rano do 20 wieczorem. Wizytatorzy są wpuszczani przez strażników i nie mogą zostać przeszukani (a czasami szmuglują kontrabandę!). Z tego wynika, że w sali odwiedzin warto postawić przynajmniej jednego oficera - i dzięki niemu kontrolować sytuację (przeszukanie więźniów to żaden problem). Przy okazji warto też zastanowić się nad bramką wykrywającą metal [Metal Detector].

Jeden stół odwiedzin wystarcza na jedną grupę odwiedzających (czyli jednego więźnia) - Sala odwiedzin w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Jeden stół odwiedzin wystarcza na jedną grupę odwiedzających (czyli jednego więźnia). Chętnych do wizytowania nie ma zwykle zbyt wielu, więc sześć stołów jest w stanie zaspokoić potrzeby około 60 więźniów. Z tego wynika, że rozmiar pomieszczenia powinien odpowiadać ilości obiektów w środku - jak pokazano na screenie powyżej. Warto przy tym wspomnieć, że chociaż sale tego typu w znacznym stopniu minimalizują potrzebę kontaktu z rodziną [Family], to jednak z samej swej definicji nie są one wystarczające. Inwestycja w budki telefoniczne [Phone Booth] jest więc konieczna.