Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Warsztat w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Warsztat [Workshop]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

5x5 - Warsztat w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

5x5

Piła [Workshop Saw]

Prasa [Workshop Press]

Warsztat to podstawowe miejsce pracy dla więźniów, pozwalające na zarobienie niemałych pieniędzy dzięki przetworzeniu surowców na gotowe towary.

Samo w sobie miejsce to nie zaspokaja jednak żadnych potrzeb i działa jedynie w godzinach przeznaczonych w reżimie na pracę - Warsztat w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Samo w sobie miejsce to nie zaspokaja jednak żadnych potrzeb i działa jedynie w godzinach przeznaczonych w reżimie na pracę. Jego przeznaczeniem jest więc tylko i wyłącznie generowanie zysków.

Aby wybudować warsztat i móc z niego korzystać, trzeba w zakładce biurokracji wynaleźć pracę więźniów [Prison Labour], a następnie rozlokowanie [Deployment] - Warsztat w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Aby wybudować warsztat i móc z niego korzystać, trzeba w zakładce biurokracji wynaleźć pracę więźniów [Prison Labour], a następnie rozlokowanie [Deployment]. Wówczas można wyznaczyć strefę pracy w którymś z pomieszczeń i umieścić w niej wymagane obiekty. W każdym warsztacie należy umieścić dokładnie jedną piłę oraz jedną prasę. Nie należy mieć ich więcej, ponieważ limit zatrudnienia w tym pomieszczeniu wynosi równo dwie osoby, więc nadwyżka urządzeń tylko by się marnowała. Warto natomiast stworzyć kilka warsztatów, ponieważ w ten sposób zyski ulegają pomnożeniu. Oczywiście trzeba włożyć w ten interes trochę pieniędzy, ponieważ maszyny są bardzo drogie, a przetwarzane surowce również trochę kosztują. Co chyba zrozumiałe, oba urządzenia wymagają stałego dostępu do prądu, dlatego należy zadbać o jego dostarczenie.

Aby zatrudnić kolejnych więźniów albo ich zdymisjonować, w menu rozbudowy należy wybrać zakładkę Rozlokowania [Deployment] a następnie Prace [Jobs]. W tym momencie wystarczy wybrać warsztat i dokonać przewidzianych zmian. Opcja ta jest dostępna jedynie w zamkniętych pomieszczeniach (czyli takich, które posiadają drzwi i są otoczone ścianami). Przedstawiono to na screenie powyżej.