Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Cela w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Cela [Cell]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagania

3x2 - Cela w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

3x2

Łóżko [Bed]

Toaleta [Toilet]

Pomieszczenie musi być zamknięte

Podstawowe i niezbędne pomieszczenie w każdym więzieniu. To w nim - i tylko w nim! - śpią więźniowie. Ilość posiadanych przez nas cel decyduje o tym, ilu więźniów możemy przyjąć (informacja o tym pojawia się u góry ekranu - patrz rozdział Interfejs). Wynika z tego, że pomieszczeń tego typu powinniśmy posiadać jak najwięcej.

Jeśli chcemy odseparować poszczególnych więźniów od siebie, to możemy skorzystać z opcji zamknięcia [Bangup] dostępnej w prawym dolnym rogu ekranu i tym samym odesłać wszystkich bandytów do ich pomieszczeń. Warto jednak zauważyć, ze takie traktowanie powoduje duże niezadowolenie.

Optymalnym rozmiarem dla cel jest ich minimalna wielkość, czyli 3 na 2 pola - Cela w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Optymalnym rozmiarem dla cel jest ich minimalna wielkość, czyli 3 na 2 pola. Ograniczając się do takich parametrów, możemy zaoszczędzić dużo przydatnego miejsca. Musimy tylko pamiętać o tym, aby doprowadzić wodę do każdego z tych pomieszczeń, ponieważ w przeciwnym razie toalety nie będą działać. Istotne jest też to, aby obudować wszystkie cele przy pomocy ścian oraz więziennych drzwi [Jail Door], bo w przeciwnym wypadku gra nie uzna ich za wykończone i uniemożliwi więźniom prawidłowe interakcje.

Zostało jeszcze 46% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie