Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Izba chorych w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Izba chorych [Infirmary]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

Brak - Izba chorych w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Brak

Łóżko szpitalne [Medical Bed]

Do izby chorych przyprowadzani są więźniowie i członkowie personelu, którzy doznali obrażeń w czasie zamieszek. Pomieszczenie tego typu można wybudować wyłącznie pod warunkiem, że posiadamy przynajmniej jedną pielęgniarkę. Łóżko szpitalne samo w sobie nie pełni zupełnie żadnej roli i jest w zasadzie zbędne - jego użyteczność ogranicza się do tego, że to właśnie do niego przyprowadzani są ranni (ale nikt w nim nie choruje ani nie śpi). Mimo wszystko warto jednak wstawić do izby tego typu obiekt, bo w przeciwnym wypadku nie będzie ona funkcjonować (i nie otrzymamy pieniędzy z grantu Health and Well Being).

W izbie chorych znajdują się opłacane przez nas pielęgniarki, ale równie dobrze mogą one funkcjonować bez tego pomieszczenia - Izba chorych w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

W izbie chorych znajdują się opłacane przez nas pielęgniarki, ale równie dobrze mogą one funkcjonować bez tego pomieszczenia. Jeśli chcemy zaoszczędzić pieniądze i nie zależy nam na grancie, to możemy po prostu wynająć jedną pielęgniarkę i nie tworzyć izby. Dzięki temu rozwiązaniu poczciwa kobieta będzie przechadzać się po więzieniu i leczyć wszystkich rannych, których spotka na swej drodze.