Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Spacerniak w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Spacerniak [Yard]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

5x5 - Spacerniak w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

5x5

Brak

Spacerniak to miejsce przeznaczone na aktywność fizyczną więźniów. Jeśli penitencjariusze uznają, że ich potrzeba rekreacji [Recreation] lub ćwiczeń [Exercise] jest niezaspokojona, to udadzą się do tego miejsca i zaczną w nim biegać (oczywiście o ile reżim im na to pozwoli). Na spacerniaku można oczywiście umieścić ławkę do podnoszenia ciężarów [Weights Bench], ale jest to w zasadzie zbędny wydatek - samo bieganie w wystarczającym stopniu zaspokaja potrzeby więźniów.

Minimalny areał spacerniaka to 5x5 pól, ale warto rozbudować go do znacznie większego rozmiaru - w ten sposób unikniemy bójek pomiędzy więźniami, którzy zderzają się podczas biegania - Spacerniak w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Minimalny areał spacerniaka to 5x5 pól, ale warto rozbudować go do znacznie większego rozmiaru - w ten sposób unikniemy bójek pomiędzy więźniami, którzy zderzają się podczas biegania. Na szczęście posiadanie dużego pola do rekreacji nie wiąże się z odczuwalnymi stratami finansowymi - spacerniak można umieścić na zewnątrz głównego gmachu i ogrodzić siatką z drutu [Fence], nie płacąc za to ani grosza (screen powyżej). Jedynym warunkiem jest zamknięcie utworzonego obszaru przed światem zewnętrznym (czemu służy wspomniane ogrodzenie) oraz postawienie przynajmniej jednych drzwi wejściowych.