Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

Więzienna edukacja. Poradnik do gry Prison Architect oferuje szereg przydatnych informacji. Wyjaśnia działanie pojedynczych obiektów i w przystępny sposób prezentuje wiadomości z zakresu rozbudowy ośrodka i kierowania nim. Nie zabrakło oczywiście licznych porad.

Chociaż gra Prison Architect ma wyraźnie humorystyczny charakter, to jednak nie sposób odmówić jej symulacyjnego i ekonomicznego zacięcia. Jak przystało na dobry tycoon, wymaga ona przemyślanych strategii działania, długofalowych planów oraz dogłębnej analizy mechaniki rozgrywki. Zarządzanie więzieniem nie należy do łatwych, dlatego postanowiliśmy stworzyć niniejszy poradnik. Zawarto w nim szereg przydatnych informacji dotyczących wszystkich aspektów gry: zarówno tych bardzo szczegółowych (jak działanie pojedynczych obiektów) jak i bardziej ogólnych (dotyczących rozbudowy ośrodka i kierowania nim). Dzięki poradom zawartym w tej solucji, zarządzanie placówką penitencjarną stanie się dziecinnie proste.

Poradnik jest aktualny dla wersji gry: Alpha 14.

Uwaga! Jako, że gra jest ciągle nieukończona i co jakiś czas ukazują się do niej kolejne patche, będziemy na bieżąco uzupełniać treść poradnika, uwzględniając wszystkie poprawki. Dzięki temu zamierzamy zaoferować Wam kompleksowe i zawsze aktualne informacje.

Aby ułatwić czytelnikom nawigację po poradniku i orientowanie się w jego treści, wprowadziliśmy do tekstu wygodne oznaczenia kolorystyczne - Prison Architect - poradnik do gry

Oznaczenia kolorystyczne

Aby ułatwić czytelnikom nawigację po poradniku i orientowanie się w jego treści, wprowadziliśmy do tekstu wygodne oznaczenia kolorystyczne. Oto one:

  • Brązowy - więźniowie, urzędnicy, obsługa więzienia;
  • Zielony - obiekty, materiały, media;
  • Niebieski - "wynalazki" biurokratyczne;
  • Pomarańczowy - pomieszczenia;
  • Pogrubienie - elementy interfejsu i rozdziały poradnika.

Maciej "Czarny" Kozłowski (www.gry-online.pl)

Informacje o Prison Architect - poradnik do gry

Autor : Maciej Czarny Kozłowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 46, ilustracje: 194 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Prison Architect - poradnik do gry