Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Prison Architect - poradnik do gry

Prison Architect - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Prysznic w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne Prison Architect poradnik

Prysznic [Shower]

Ikona

Minimalny rozmiar

Wymagane obiekty

Brak limitu - Prysznic w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Brak limitu

Słuchawka od prycznica [Shower Head]

Prysznic to pomieszczenie pozwalające więźniom na zachowanie higieny, a więc na zaspokojenie jednej z ich podstawowych potrzeb. Jedynym obiektem wymaganym w tej lokacji jest słuchawka od prysznica, do której oczywiście należy doprowadzić wodę. Opcjonalnie można też wstawić odpływ [Drain], który pozwoli na szybkie pozbycie się brudnej cieczy z podłogi. Ciekawe jest przy tym to, że mydliny i woda znikają w takim samym tempie niezależnie od ilości odpływów, w związku z czym inwestycja w dużą ich ilość nie ma większego sensu.

Na prysznic warto poświęcić sporo miejsca - wszyscy więźniowie prędzej czy później z niego skorzystają, w związku z czym musi on ich pomieścić - Prysznic w Prison Architect | Pomieszczenia więzienne - Prison Architect - poradnik do gry

Na prysznic warto poświęcić sporo miejsca - wszyscy więźniowie prędzej czy później z niego skorzystają, w związku z czym musi on ich pomieścić. Częstotliwość mycia zależy od reżimu - jeśli wyznaczymy jedną, konkretną "godzinę prysznicową", to wszyscy penitencjariusze umyją się w tym samym momencie (co tylko zwiększa problem przeludnienia w tym pomieszczeniu). Dużo lepszym rozwiązaniem jest więc ustawienie "czasu wolnego" w godzinach przewidzianych na kąpiel, dzięki czemu tylko najbrudniejsi z więźniów pójdą się umyć, a reszta zadba o higienę później - po prostu wtedy, kiedy uzna taki zabieg za stosowny. Takie rozwiązanie znacznie ogranicza ryzyko bójek oraz pozwala na zaspokojenie potrzeb wszystkich bandytów przez cały dzień (screen powyżej).