Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

DMC: Devil May Cry - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
DMC: Devil May Cry - poradnik do gry

DMC: Devil May Cry - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nieoficjalny poradnik do gry Devil May Cry zawiera szczegółowy opis jej przejścia. W omówieniu każdego z etapów znalazły się przede wszystkim informacje na temat skutecznych metod eliminacji przeciwników. Oprócz zwykłych demonów mowa tu także o pojedynkach z bossami, które zostały rozłożone na czynniki pierwsze i bardzo dokładnie przeanalizowane. W opisie przejścia uwzględniono również miejsca odnajdywania sekretnych przedmiotów oraz drzwi prowadzących do bonusowych misji. W końcowej części poradnika zamieszczono kompletne zestawienia sekretów oraz możliwych do odblokowania osiągnięć/trofeów.

W niniejszym poradniku zastosowane zostały następujące oznaczenia kolorystyczne - DMC: Devil May Cry - poradnik do gry

Oznaczenia kolorystyczne w poradniku

W niniejszym poradniku zastosowane zostały następujące oznaczenia kolorystyczne:

  • Brązowy kolor użyty został do oznaczenia pojawiających się w grze postaci oraz przeciwników.
  • Zielony kolor użyty został do oznaczenia odnajdywanych w trakcie rozgrywki ważnych przedmiotów (np. klucze czy nowe bronie).
  • Pomarańczowy kolor użyty został do oznaczenia niedostępnych początkowo miejsc, których zbadaniem można zająć się dopiero po odblokowaniu specyficznych umiejętności czy zdobyciu określonych przedmiotów.

Uwaga techniczna

Devil May Cry jest typem gry zachęcającej do wielokrotnego powtarzania tych samych poziomów. Ma to na celu nie tylko poprawianie wyników punktowych, ale przede wszystkim badanie miejsc, do których przy pierwszym podejściu z jakichś powodów (np. z braku odpowiednich zdolności) nie miało się dostępu. Opisy poszczególnych etapów początkowo mogą więc nie zawierać omówień wszystkich lokacji i te brakujące sekcje będą sukcesywnie dodawane.

DMC: Devil May Cry - PORADNIK UKOŃCZONY

Prace nad poradnikiem zostały zakończone, jeżeli jednak masz jakieś uwagi lub własne propozycje rozbudowy poradnika wyślij je na adres [email protected]

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche) wydane po zakończeniu prac nad poradnikiem, mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika.

DZIENNIK ZMIAN

28 stycznia 2013 - dołączono rozdział poświęcony sekretom z naciskiem na ukryte klucze, drzwi oraz zagubione dusze. Opublikowano rozdziały poświęcone misjom bonusowym i osiągnięciom.

24 stycznia 2013 - opublikowano solucję misji 17-20, zawierającą między innymi omówienie walk z dwoma końcowymi bossami; wgrano również poprawkę do misji 13 oraz sterowanie w wersji PC.

21 stycznia 2013 - dodano szczegółowy opis przejścia misji 12-16; wgrano poprawki do misji 9 oraz 11 związane ze zbadaniem niedostępnych początkowo lokacji.

16 stycznia 2013 - załączono opis przejścia misji 7-11; naniesiono poprawki do misji 2, 3 i 5 związane z odblokowaniem dostępu do sekretnych obszarów.

14 stycznia 2013 - opublikowano opis przejścia sześciu początkowych misji, wraz ze sterowaniem dedykowanym konsolowej wersji gry i wymaganiami sprzętowymi wersji PC.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Informacje o DMC: Devil May Cry - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 141, ilustracje: 789 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w DMC: Devil May Cry - poradnik do gry